У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Одеса - Кам'янське
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Одеса - Кам'янське:

Розклад поїздів Одеса Кам'янське на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 10 г 14 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 11. Потяги, що курсують за напрямком Одеса Кам'янське найчастіше зупиняються на станціях Вознесенськ, Південноукраїнська, Помічна, Новоукраїнка, Веселинове, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 16.57, 22.18 зі станції Одеса-Східна, в кінцевий же пункт Кам'янське-Пасажирське прибувають вони відповідно о 02.28, 08.10 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Одеса Кам'янське є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Одеса - Кам'янське складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем, ввечері.
Купити квитки на поїзд Одеса - Кам'янське можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
092ОШ Одеса Костянтинівка 16.23
Одеса-Головна
02.28
Кам'янське-Пасажирське
10 г 5 хв Курсує щоденно - переглянути
064Л Одеса Дніпро 21.47
Одеса-Головна
08.10
Кам'янське-Пасажирське
10 г 23 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Одеса -Кам'янське можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Одеса — Кам'янське

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Кам'янське — Одеса