Укрзалізниця, починаючи з 18 березня, тимчасово припиняє перевезення пасажирів залізничним транспортом в усіх видах внутрішнього сполучення (приміському, міському, регіональному та далекому)

Рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Злочів - Перемишль Головний
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Злочів - Перемишль Головний:

Розклад поїздів Злочів Перемишль Головний на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 3 г 42 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 2. Потяги, що курсують за напрямком Злочів Перемишль Головний найчастіше зупиняються на станціях Красне, Львів, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 05.21 зі станції Злочів, в кінцевий же пункт Перемишль Головний прибувають вони відповідно о 09.03 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Злочів Перемишль Головний є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Злочів - Перемишль Головний складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці.
Купити квитки на поїзд Злочів - Перемишль Головний можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
036Ш Одеса Перемишль 05.21
Злочів
09.03
Перемишль Головний
3 г 42 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Злочів -Перемишль Головний можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Злочів — Перемишль Головний

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Перемишль Головний — Злочів