У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Скнилів
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Скнилів:

Актуальний розклад електричок по станції Скнилів містить всього 14 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Скнилів з такими станціями і населеними пунктами як Львів, Мукачево, Сянки, Чоп, Лавочне. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 20 г 56 хв до пункту призначення Сянки. Найближчі станції та зупинні пункти Оброшин, Львів, Пустомити. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Скнилів відправляються або прибувають вранці - 6 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Трускавець - Львів, Львів - Сянки, Львів - Мукачево. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Скнилів відображено на цій сторінці.

Квитки

  • Скнилів - Львів від 11.00 грн. (4.6 км)

  • Скнилів - Мукачево від 110.00 грн. (206.3 км)

  • Скнилів - Стрий(всі вокзали) від 35.00 грн. (69.9 км)

  • Скнилів - Трускавець від 58.00 грн. (103.7 км)

  • Скнилів - Воловець від 84.00 грн. (155.7 км)

  • Скнилів - Миколаїв-Дністровський від 22.00 грн. (40.0 км)

  • Скнилів - Свалява від 100.00 грн. (181.1 км)

  • Скнилів - Самбір від 41.00 грн. (72.2 км)

  • Скнилів - Сянки від 90.00 грн. (161.9 км)

  • Скнилів - Чоп від 0.00 грн. (248.3 км)

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6154 Стрий Львів 07.16 2 хв  07.18 Курсує щоденно - переглянути
6156* Лавочне Львів 07.38 1 хв  07.39 Курсує щоденно - переглянути
6008 Трускавець Львів 08.17 1 хв  08.18 Курсує щоденно - переглянути
6187* Львів Мукачево 09.11 1 хв  09.12 Курсує щоденно - переглянути
6021 Львів Сянки 09.40 2 хв  09.42 Курсує щоденно - переглянути
6018 Сянки Львів 09.47 1 хв  09.48 Курсує по особливому графіку - переглянути
6189-6507* Львів Чоп 13.35 1 хв  13.36 Курсує щоденно - переглянути
6502-6166* Чоп Львів 14.14 2 хв  14.16 Курсує щоденно - переглянути
6025 Львів Сянки 17.49 1 хв  17.50 Курсує по особливому графіку - переглянути
6155 Львів Лавочне 17.59 1 хв  18.00 Курсує щоденно - переглянути
6022 Сянки Львів 19.12 1 хв  19.13 Курсує щоденно - переглянути
6012* Трускавець Львів 19.30 1 хв  19.31 Курсує щоденно - переглянути
6015 Львів Трускавець 20.40 1 хв  20.41 Курсує щоденно - переглянути
6027 Львів Сянки 20.54 2 хв  20.56 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Скнилів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Скнилів