У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6042 Васильків — Київ Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Васильків - Київ номер 6042 відправляється зі станції Васильків-2 о 06.09 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 07.14 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 5 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 8 зупинках. Приблизний час руху становить 0 г 57 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 8 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6042 Васильків - Київ пролягає по таким станціям як Черкес, Васильків-1, Глеваха, Боярка, Тарасівка, Вишневе, Київ-Волинський, Караваєві Дачі.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Васильків-2 06.09
Черкес 06.15 1 хв  06.16 6 хв 
Васильків-1 06.24 1 хв  06.25 15 хв 
Глеваха 06.31 1 хв  06.32 22 хв 
Боярка 06.43 1 хв  06.44 34 хв 
Тарасівка 06.47 1 хв  06.48 38 хв 
Вишневе 06.55 1 хв  06.56 46 хв 
Київ-Волинський 07.02 1 хв  07.03 53 хв 
Караваєві Дачі 07.06 1 хв  07.07 57 хв 
Київ-Пас. 07.14 1 г  5 хв 

У розкладі поїзда 6042 Васильків-2 — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031