У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Тарасівка,Київська обл.
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Тарасівка:

Актуальний розклад електричок по станції Тарасівка містить всього 47 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Тарасівка з такими станціями і населеними пунктами як Київ-Пас., Фастів-1, Святошин, Козятин-1, Васильків-2. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 22 г 05 хв до пункту призначення Фастів-1. Найближчі станції та зупинні пункти Боярка, Вишневе. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Тарасівка відправляються або прибувають днем - 11 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Київ-Пас. - Козятин-1, Київ-Пас. - Тарасівка, Київ-Пас. - Житомир. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Тарасівка відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6002 Фастів Київ 06.04 1 хв  06.05 Курсує щоденно - переглянути
6001 Київ Фастів 06.16 2 хв  06.18 Курсує щоденно - переглянути
6540 Фастів Святошин 06.26 1 хв  06.27 Курсує щоденно - переглянути
7030 Фастів Київ 06.40 1 хв  06.41 Курсує щоденно - переглянути
6042 Васильків Київ 06.47 1 хв  06.48 Курсує щоденно - переглянути
6004 Фастів Київ 06.55 1 хв  06.56 Курсує щоденно - переглянути
6072 Тарасівка Київ 07.04 Курсує по особливому графіку - переглянути
6202-6006 Козятин Київ 07.10 1 хв  07.11 Курсує щоденно - переглянути
6003-6203 Київ Козятин 07.17 2 хв  07.19 Курсує щоденно - переглянути
6231-6008 Миронівка Київ 07.47 1 хв  07.48 Курсує щоденно - переглянути
6043 Київ Васильків 07.58 1 хв  07.59 Курсує щоденно - переглянути
6074 Тарасівка Київ 08.05 Курсує щоденно - переглянути
6005-6234 Київ Миронівка 08.07 1 хв  08.08 Курсує щоденно - переглянути
6204-6010 Козятин Київ 08.18 1 хв  08.19 Курсує щоденно - переглянути
6007 Київ Фастів 08.42 1 хв  08.43 Курсує щоденно - переглянути
6012 Фастів Київ 08.45 1 хв  08.46 Курсує щоденно - переглянути
6044 Васильків Київ 09.14 1 хв  09.15 Курсує щоденно - переглянути
6009 Київ Фастів 09.23 1 хв  09.24 Курсує щоденно - переглянути
6011-6207 Київ Козятин 09.43 1 хв  09.44 Курсує щоденно - переглянути
7033 Київ Фастів 10.42 1 хв  10.43 Курсує щоденно - переглянути
7034 Житомир Київ 10.52 1 хв  10.53 Курсує щоденно - переглянути
6206-6014 Козятин Київ 12.24 1 хв  12.25 Курсує щоденно - переглянути
6013-6209 Київ Козятин 12.54 1 хв  12.55 Курсує щоденно - переглянути
6233-6016 Миронівка Київ 14.05 1 хв  14.06 Курсує щоденно - переглянути
6015 Київ Фастів 14.07 1 хв  14.08 Курсує щоденно - переглянути
6208-6018 Козятин Київ 14.56 1 хв  14.57 Курсує щоденно - переглянути
6017-6236 Київ Миронівка 15.48 1 хв  15.49 Курсує щоденно - переглянути
6019-6211 Київ Козятин 15.59 1 хв  16.00 Курсує щоденно - переглянути
7035 Київ Житомир 16.55 1 хв  16.56 Курсує щоденно - переглянути
6020 Фастів Київ 17.16 1 хв  17.17 Курсує щоденно - переглянути
6071 Київ Тарасівка 17.33 Курсує щоденно - переглянути
6021 Київ Фастів 17.42 1 хв  17.43 Курсує щоденно - переглянути
6049 Київ Васильків 17.51 1 хв  17.52 Курсує щоденно - переглянути
7037-7038 Київ Роток 18.05 1 хв  18.06 Курсує по особливому графіку - переглянути
6022 Фастів Київ 18.13 1 хв  18.14 Курсує щоденно - переглянути
6541 Святошин Фастів 18.26 1 хв  18.27 Курсує щоденно - переглянути
6023 Київ Фастів 18.45 1 хв  18.46 Курсує щоденно - переглянути
7036 Фастів Київ 18.50 1 хв  18.51 Курсує щоденно - переглянути
6025-6213 Київ Козятин 19.11 1 хв  19.12 Курсує щоденно - переглянути
6050 Васильків Київ 19.20 1 хв  19.21 Курсує щоденно - переглянути
6024 Фастів Київ 19.46 1 хв  19.47 Курсує щоденно - переглянути
6027 Київ Фастів 20.01 1 хв  20.02 Курсує щоденно - переглянути
6051 Київ Васильків 20.18 1 хв  20.19 Курсує щоденно - переглянути
7038 Фастів Київ 20.26 1 хв  20.27 Курсує щоденно - переглянути
6029 Київ Фастів 21.06 1 хв  21.07 Курсує щоденно - переглянути
6212-6026 Козятин Київ 21.15 1 хв  21.16 Курсує щоденно - переглянути
6031 Київ Фастів 22.04 1 хв  22.05 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Тарасівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Тарасівка,Київська обл.

Від станції Тарасівка,Київська обл. можна доїхати
без пересадок до наступних станцій:

Показати станції до яких можна доїхати без пересадок від станції Тарасівка,Київська обл.