У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Тарасівка,Київська обл.
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Тарасівка:

Актуальний розклад електричок по станції Тарасівка містить всього 53 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Тарасівка з такими станціями і населеними пунктами як Фастів-1, Київ-Пас., Святошин, Козятин-1, Васильків-2. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 22 г 55 хв до пункту призначення Фастів-1. Найближчі станції та зупинні пункти Вишневе, Боярка. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Тарасівка відправляються або прибувають днем - 11 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Київ-Пас. - Фастів-1, Київ-Пас. - Роток, Київ-Пас. - Миронівка. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Тарасівка відображено на цій сторінці.

Квитки

  • Тарасівка - Київ від 15.00 грн. (11.8 км)

  • Тарасівка - Житомир від 50.00 грн. (146.2 км)

  • Тарасівка - Козятин від 45.00 грн. (136.9 км)

  • Тарасівка - Миронівка від 50.00 грн. (144.0 км)

  • Тарасівка - Святошин від 15.00 грн. (15.3 км)

  • Тарасівка - Фастів від 20.00 грн. (46.7 км)

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6001 Київ Фастів 05.46 1 хв  05.47 Курсує щоденно - переглянути
6002 Фастів Київ 05.47 1 хв  05.48 Курсує щоденно - переглянути
6006 Фастів Київ 06.31 1 хв  06.32 Курсує щоденно - переглянути
6540 Фастів Святошин 06.44 1 хв  06.45 Курсує щоденно - переглянути
6202-6004 Козятин Київ 06.51 1 хв  06.52 Курсує щоденно - переглянути
6042 Васильків Київ 06.59 1 хв  07.00 Курсує щоденно - переглянути
7030 Фастів Київ 07.06 1 хв  07.07 Курсує щоденно - переглянути
6003-6203 Київ Козятин 07.20 1 хв  07.21 Курсує щоденно - переглянути
6072 Тарасівка Київ 07.30 Курсує щоденно - переглянути
6044 Васильків Київ 07.51 1 хв  07.52 Курсує по особливому графіку - переглянути
6231-6008 Миронівка Київ 08.01 1 хв  08.02 Курсує щоденно - переглянути
6007-6209 Київ Козятин 08.18 1 хв  08.19 Курсує щоденно - переглянути
6204-6010 Козятин Київ 08.24 1 хв  08.25 Курсує щоденно - переглянути
6041 Київ Васильків 08.27 1 хв  08.28 Курсує щоденно - переглянути
6009-6236 Київ Миронівка 08.34 1 хв  08.35 Курсує щоденно - переглянути
7033 Київ Фастів 09.03 1 хв  09.04 Курсує по особливому графіку - переглянути
6012 Фастів Київ 09.06 1 хв  09.07 Курсує щоденно - переглянути
6011 Київ Фастів 09.10 1 хв  09.11 Курсує щоденно - переглянути
6046 Васильків Київ 10.07 1 хв  10.08 Курсує щоденно - переглянути
6013-6205 Київ Козятин 10.42 1 хв  10.43 Курсує щоденно - переглянути
7034 Житомир Київ 11.00 1 хв  11.01 Курсує щоденно - переглянути
7035 Київ Фастів 11.08 1 хв  11.09 Курсує щоденно - переглянути
6015 Київ Фастів 11.36 1 хв  11.37 Курсує щоденно - переглянути
6233-6016 Миронівка Київ 12.18 1 хв  12.19 Курсує щоденно - переглянути
6208-6018 Козятин Київ 13.12 1 хв  13.13 Курсує щоденно - переглянути
6019 Київ Фастів 13.53 1 хв  13.54 Курсує щоденно - переглянути
6210-6020 Козятин Київ 14.43 1 хв  14.44 Курсує щоденно - переглянути
6021-6211 Київ Козятин 15.36 1 хв  15.37 Курсує щоденно - переглянути
6023-6238 Київ Миронівка 15.55 1 хв  15.56 Курсує щоденно - переглянути
6235-7036 Миронівка Київ 16.23 1 хв  16.24 Курсує щоденно - переглянути
6043 Київ Васильків 16.35 1 хв  16.36 Курсує по особливому графіку - переглянути
7037 Київ Житомир 17.10 1 хв  17.11 Курсує щоденно - переглянути
6022 Фастів Київ 17.15 1 хв  17.16 Курсує щоденно - переглянути
6212-6024 Козятин Київ 17.30 1 хв  17.31 Курсує щоденно - переглянути
6025 Київ Фастів 17.38 1 хв  17.39 Курсує щоденно - переглянути
6027-6213 Київ Козятин 17.45 1 хв  17.46 Курсує щоденно - переглянути
6048 Васильків Київ 17.52 1 хв  17.53 Курсує по особливому графіку - переглянути
6045 Київ Васильків 17.57 1 хв  17.58 Курсує щоденно - переглянути
7039 Київ Роток 18.04 1 хв  18.05 Курсує по особливому графіку - переглянути
6026 Фастів Київ 18.04 1 хв  18.05 Курсує щоденно - переглянути
6541 Святошин Фастів 18.12 1 хв  18.13 Курсує щоденно - переглянути
6029 Київ Фастів 18.32 1 хв  18.33 Курсує щоденно - переглянути
7038* Фастів Київ 18.51 1 хв  18.52 Курсує щоденно - переглянути
6047 Київ Васильків 19.07 1 хв  19.08 Курсує по особливому графіку - переглянути
6031-6215 Київ Козятин 19.14 1 хв  19.15 Курсує щоденно - переглянути
6050 Васильків Київ 19.16 1 хв  19.17 Курсує щоденно - переглянути
6033 Київ Фастів 19.38 1 хв  19.39 Курсує щоденно - переглянути
6028 Фастів Київ 20.05 1 хв  20.06 Курсує щоденно - переглянути
6049 Київ Васильків 20.16 1 хв  20.17 Курсує щоденно - переглянути
7042 Фастів Київ 20.44 1 хв  20.45 Курсує щоденно - переглянути
6035 Київ Фастів 21.12 1 хв  21.13 Курсує щоденно - переглянути
6214-6030 Козятин Київ 21.35 1 хв  21.36 Курсує щоденно - переглянути
6037 Київ Фастів 22.54 1 хв  22.55 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Тарасівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Тарасівка,Київська обл.

Від станції Тарасівка,Київська обл. можна доїхати
без пересадок до наступних станцій:

Показати станції до яких можна доїхати без пересадок від станції Тарасівка,Київська обл.