У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Тарасівка,Київська обл.
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Тарасівка:

Актуальний розклад електричок по станції Тарасівка містить всього 52 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Тарасівка з такими станціями і населеними пунктами як Київ-Пас., Фастів-1, Святошин, Козятин-1, Миронівка. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 23 г 21 хв до пункту призначення Київ-Пас.. Найближчі станції та зупинні пункти Боярка, Вишневе. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Тарасівка відправляються або прибувають вранці - 11 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Київ-Пас. - Фастів-1, Київ-Пас. - Миронівка, Фастів-1 - Київ-Пас.. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Тарасівка відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6002 Фастів Київ 04.57 1 хв  04.58 Курсує щоденно - переглянути
6004 Фастів Київ 05.39 2 хв  05.41 Курсує щоденно - переглянути
6070 Фастів Київ 05.46 2 хв  05.48 Курсує по особливому графіку - переглянути
6006 Фастів Київ 06.01 1 хв  06.02 Курсує щоденно - переглянути
6001 Київ Фастів 06.07 1 хв  06.08 Курсує щоденно - переглянути
6202-6008 Козятин Київ 06.39 1 хв  06.40 Курсує щоденно - переглянути
6071 Київ Тарасівка 06.44 Курсує по особливому графіку - переглянути
7032 Фастів Київ 06.53 2 хв  06.55 Курсує щоденно - переглянути
6540 Фастів Святошин 06.59 1 хв  07.00 Курсує щоденно - переглянути
6072 Тарасівка Київ 07.11 Курсує по особливому графіку - переглянути
6012 Фастів Київ 07.14 2 хв  07.16 Курсує щоденно - переглянути
6003-6203 Київ Козятин 07.27 2 хв  07.29 Курсує щоденно - переглянути
6231-6014 Миронівка Київ 07.39 1 хв  07.40 Курсує щоденно - переглянути
6005-6236 Київ Миронівка 07.44 1 хв  07.45 Курсує щоденно - переглянути
7033-34 Біла Церква Київ 08.02 2 хв  08.04 Курсує по особливому графіку - переглянути
6073 Київ Тарасівка 08.06 Курсує по особливому графіку - переглянути
6016 Фастів Київ 08.10 1 хв  08.11 Курсує щоденно - переглянути
7030 Житомир Київ 08.17 2 хв  08.19 Курсує щоденно - переглянути
6074 Тарасівка Київ 08.31 Курсує по особливому графіку - переглянути
6204-6018 Козятин Київ 08.36 1 хв  08.37 Курсує щоденно - переглянути
6007 Київ Фастів 09.00 1 хв  09.01 Курсує щоденно - переглянути
6009-6205 Київ Козятин 09.18 1 хв  09.19 Курсує щоденно - переглянути
6075 Київ Тарасівка 09.26 Курсує по особливому графіку - переглянути
6011-6207 Київ Козятин 09.50 2 хв  09.52 Курсує щоденно - переглянути
6076 Тарасівка Київ 10.01 Курсує по особливому графіку - переглянути
6013 Київ Фастів 12.51 1 хв  12.52 Курсує щоденно - переглянути
6024 Фастів Київ 13.30 1 хв  13.31 Курсує щоденно - переглянути
6208-6026 Козятин Київ 15.06 1 хв  15.07 Курсує щоденно - переглянути
6017-6240 Київ Миронівка 15.49 1 хв  15.50 Курсує щоденно - переглянути
6019-6209 Київ Козятин 16.08 1 хв  16.09 Курсує щоденно - переглянути
6077 Київ Тарасівка 16.27 Курсує по особливому графіку - переглянути
6078 Тарасівка Київ 16.47 Курсує по особливому графіку - переглянути
6028 Фастів Київ 17.27 1 хв  17.28 Курсує щоденно - переглянути
6023 Київ Фастів 17.41 1 хв  17.42 Курсує щоденно - переглянути
6079 Київ Тарасівка 17.46 Курсує по особливому графіку - переглянути
6030 Фастів Київ 17.56 1 хв  17.57 Курсує щоденно - переглянути
6541 Святошин Фастів 18.00 1 хв  18.01 Курсує щоденно - переглянути
6080 Тарасівка Київ 18.14 Курсує по особливому графіку - переглянути
7035-36 Київ Роток 18.14 1 хв  18.15 Курсує по особливому графіку - переглянути
6032 Фастів Київ 18.34 1 хв  18.35 Курсує щоденно - переглянути
6027-6213 Київ Козятин 18.45 1 хв  18.46 Курсує щоденно - переглянути
7037 Київ Житомир 19.01 1 хв  19.02 Курсує щоденно - переглянути
6081 Київ Тарасівка 19.06 Курсує по особливому графіку - переглянути
6029-6242 Київ Миронівка 19.15 1 хв  19.16 Курсує щоденно - переглянути
6031 Київ Фастів 19.23 1 хв  19.24 Курсує щоденно - переглянути
6082 Тарасівка Київ 19.26 Курсує по особливому графіку - переглянути
6083 Київ Фастів 20.18 2 хв  20.20 Курсує по особливому графіку - переглянути
6033 Київ Фастів 20.58 2 хв  21.00 Курсує щоденно - переглянути
6036 Фастів Київ 21.17 1 хв  21.18 Курсує щоденно - переглянути
6035 Київ Фастів 21.54 1 хв  21.55 Курсує щоденно - переглянути
6037 Київ Фастів 22.53 1 хв  22.54 Курсує щоденно - переглянути
6038 Фастів Київ 23.20 1 хв  23.21 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Тарасівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Тарасівка,Київська обл.

Від станції Тарасівка,Київська обл. можна доїхати
без пересадок до наступних станцій:

Показати станції до яких можна доїхати без пересадок від станції Тарасівка,Київська обл.