У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6044 Васильків-2 — Київ Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Васильків-2 - Київ номер 6044 відправляється зі станції Васильків-2 о 08.56 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 09.59 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 3 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 8 зупинках. Приблизний час руху становить 0 г 55 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 8 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6044 Васильків-2 - Київ пролягає по таким станціям як Черкес, Васильків-1, Глеваха, Боярка, Тарасівка, Вишневе, Київ-Волинський, Караваєві Дачі.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

З 18 липня по 16 серпня 2022 року, на період дії вікна вносяться зміни в розклад руху приміського поїзда: № 6044 Васильків-Центр – Київ-Пас. Васильків-Центр 09.02 Здорівка 09.09,5-09.10 Васильків-1 09.16-09.17Глеваха 09.23-09.23,5 Боярка 09.32-09.33 Тарасівка 09.36-09.37 Вишневе 09.41-09.42 Київ-Волинський 09.48-09.48,5 Караваєві Дачі 09.52,5-09.53 Київ-Пас. (прим.) 09.59.

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Васильків-2 08.56
Черкес 09.03 1 хв  09.04 7 хв 
Васильків-1 09.12 1 хв  09.13 16 хв 
Глеваха 09.20 1 хв  09.21 24 хв 
Боярка 09.29 1 хв  09.30 33 хв 
Тарасівка 09.33 1 хв  09.34 37 хв 
Вишневе 09.40 1 хв  09.41 44 хв 
Київ-Волинський 09.47 1 хв  09.48 51 хв 
Караваєві Дачі 09.52 1 хв  09.53 56 хв 
Київ-Пас. 09.59 1 г  3 хв 

У розкладі поїзда 6044 Васильків-2 — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031   
Вересень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930