У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6044 Васильків — Київ Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Васильків - Київ номер 6044 відправляється зі станції Васильків-2 о 07.16 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 08.15 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 0 г 59 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 8 зупинках. Приблизний час руху становить 0 г 51 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 8 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6044 Васильків - Київ пролягає по таким станціям як Черкес, Васильків-1, Глеваха, Боярка, Тарасівка, Вишневе, Київ-Волинський, Караваєві Дачі.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Ціна квитка на електричку Васильків-2 – Київ-Пас. складає 20.00 гривень. Відстань між станціями – 41.9 км. Залежно від області України, формуванням розкладу електрички займається одна з залізничних компаній - Південно-Західна, Південна, Одеська,Придніпровська, Львівська та Донецька залізниця.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Васильків-2 07.16
Черкес 07.23 1 хв  07.24 7 хв 
Васильків-1 07.32 1 хв  07.33 16 хв 
Глеваха 07.38 1 хв  07.39 22 хв 
Боярка 07.47 1 хв  07.48 31 хв 
Тарасівка 07.51 1 хв  07.52 35 хв 
Вишневе 07.58 1 хв  07.59 42 хв 
Київ-Волинський 08.04 1 хв  08.05 48 хв 
Караваєві Дачі 08.08 1 хв  08.09 52 хв 
Київ-Пас. 08.15 59 хв 

У розкладі поїзда 6044 Васильків-2 — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Березень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Квітень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930