У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6044 Васильків — Київ Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Васильків - Київ номер 6044 відправляється зі станції Васильків-2 о 08.40 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 09.40 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 0 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 8 зупинках. Приблизний час руху становить 0 г 52 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 8 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6044 Васильків - Київ пролягає по таким станціям як Черкес, Васильків-1, Глеваха, Боярка, Тарасівка, Вишневе, Київ-Волинський, Караваєві Дачі.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Васильків-2 08.40
Черкес 08.46 1 хв  08.47 6 хв 
Васильків-1 08.54 1 хв  08.55 14 хв 
Глеваха 09.01 1 хв  09.02 21 хв 
Боярка 09.10 1 хв  09.11 30 хв 
Тарасівка 09.14 1 хв  09.15 34 хв 
Вишневе 09.21 1 хв  09.22 41 хв 
Київ-Волинський 09.27 1 хв  09.28 47 хв 
Караваєві Дачі 09.32 1 хв  09.33 52 хв 
Київ-Пас. 09.40 1 г 

У розкладі поїзда 6044 Васильків-2 — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031