У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6050 Васильків — Київ Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Васильків - Київ номер 6050 відправляється зі станції Васильків-2 о 18.45 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 19.43 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 0 г 58 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 7 зупинках. Приблизний час руху становить 0 г 51 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 7 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6050 Васильків - Київ пролягає по таким станціям як Васильків-1, Глеваха, Боярка, Тарасівка, Вишневе, Київ-Волинський, Караваєві Дачі.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Васильків-2 18.45
Васильків-1 18.59 1 хв  19.00 14 хв 
Глеваха 19.06 1 хв  19.07 21 хв 
Боярка 19.16 1 хв  19.17 31 хв 
Тарасівка 19.20 1 хв  19.21 35 хв 
Вишневе 19.26 1 хв  19.27 41 хв 
Київ-Волинський 19.32 1 хв  19.33 47 хв 
Караваєві Дачі 19.37 1 хв  19.38 52 хв 
Київ-Пас. 19.43 58 хв 

У розкладі поїзда 6050 Васильків-2 — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031