У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Гречани - Жмеринка
розклад поїздів та електричок

Інформація про розклад поїздів та електричок Гречани - Жмеринка:

Розклад поїздів і електричок Гречани - Жмеринка на даний момент включає поїздів далекого прямування - 1, електричок (приміських поїздів, дизелів) - 4. Перший поїзд відправляється зі станції Гречани вранці о 04 г 25 хв і прибуває на кінцеву станцію о 07 г 01 хв. Останній поїзд відправляється зі станції Гречани о 20 г 25 хв і прибуває ввечері в пункт призначення. Згідно з розкладом, середній час в дорозі від пункту відправлення Гречани до пункту прибуття Жмеринка становить 2 г 23 хв: найшвидший поїзд їде 1 г 46 хв, найповільніший - знаходиться в дорозі 2 г 36 хв.
Деякі поїзди від станції Гречани до станції Жмеринка курсують по окремих днях.
Поїзди, що прямують за маршрутом Гречани - Жмеринка проїжджають через такі станції і населені пункти як: Речовий ринок, Масивці, Комарівці, Лопатинці.
Розклад поїздів і електричок за маршрутом Гречани - Жмеринка, показане тут, регулярно оновлюється і завжди доступні літній і зимовий розклад.
Купити квитки на поїзд Гречани - Жмеринка можна в касі найближчого вокзалу або онлайн, а на електричку & nbsp; - тільки в квитковій касі вокзалу.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів та електричок по маршруту Гречани -Жмеринка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Гречани — Жмеринка

Можете переглянути поїзди і електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати поїзди і електрички(приміські поїзди) по маршруту Жмеринка — Гречани

За маршрутом Гречани - Жмеринка курсують
як поїзди далекого прямування,
так і електрички(приміські поїзди):

Показати тільки поїзди сполученням Гречани - Жмеринка Показати тільки електрички сполученням Гречани - Жмеринка