З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Лопатинці
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Лопатинці:

Актуальний розклад електричок по станції Лопатинці містить всього 6 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Лопатинці з такими станціями і населеними пунктами як Гречани, Жмеринка-Пас.. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 22 г 48 хв до пункту призначення Жмеринка-Пас.. Найближчі станції та зупинні пункти Межирів, Дубки. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Лопатинці відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Гречани - Жмеринка-Пас., Жмеринка-Пас. - Гречани. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Лопатинці відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6357 Жмеринка Гречани 05.33 1 хв  05.34 Курсує щоденно - переглянути
6321 Жмеринка Гречани 08.42 1 хв  08.43 Курсує щоденно - переглянути
6360 Гречани Жмеринка 11.19 1 хв  11.20 Курсує щоденно - переглянути
6359 Жмеринка Гречани 17.53 1 хв  17.54 Курсує щоденно - переглянути
6322 Гречани Жмеринка 19.23 1 хв  19.24 Курсує щоденно - переглянути
6358 Гречани Жмеринка 22.47 1 хв  22.48 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Лопатинці можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Лопатинці