З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Літки
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Літки:

Актуальний розклад електричок по станції Літки містить всього 6 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Літки з такими станціями і населеними пунктами як Гречани, Жмеринка-Пас.. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 30 хв до пункту призначення Жмеринка-Пас.. Найближчі станції та зупинні пункти Деражня, Коржівці. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Літки відправляються або прибувають ввечері - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Гречани - Жмеринка-Пас., Жмеринка-Пас. - Гречани. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Літки відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6357 Жмеринка Гречани 06.40 1 хв  06.41 Курсує щоденно - переглянути
6321 Жмеринка Гречани 09.50 1 хв  09.51 Курсує щоденно - переглянути
6360 Гречани Жмеринка 10.09 1 хв  10.10 Курсує щоденно - переглянути
6322 Гречани Жмеринка 18.13 1 хв  18.14 Курсує щоденно - переглянути
6359 Жмеринка Гречани 19.02 1 хв  19.03 Курсує щоденно - переглянути
6358 Гречани Жмеринка 21.29 1 хв  21.30 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Літки можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Літки