У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

143 Км
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції 143 Км:

Актуальний розклад електричок по станції 143 Км містить всього 10 електричок (приміських поїздів), які з'єднують 143 Км з такими станціями і населеними пунктами як Гребінка, Огульці, Яреськи, Полтава-Південна, Лубни. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 20 г 40 хв до пункту призначення Ромодан. Найближчі станції та зупинні пункти Лазірки, 136 Км, Бесідівщина, 147 Км. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції 143 Км відправляються або прибувають днем - 4 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Гребінка - Полтава-Південна, Гребінка - Лубни, Полтава-Південна - Гребінка. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції 143 Км відображено на цій сторінці.

Квитки

  • 143 Км - Полтава від 45.00 грн. (160.1 км)

  • 143 Км - Гребінка від 15.00 грн. (8.9 км)

  • 143 Км - Миргород від 29.00 грн. (89.7 км)

  • 143 Км - Лубни від 20.00 грн. (32.4 км)

  • 143 Км - Ромодан від 25.00 грн. (66.1 км)

  • 143 Км - Огульці від 58.00 грн. (282.3 км)

  • 143 Км - Яреськи від 35.50 грн. (115.9 км)

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6727-6369 Полтава Гребінка 00.37 1 хв  00.38 Курсує щоденно - переглянути
6362-6722-* Гребінка Огульці 02.22 1 хв  02.23 Курсує щоденно - переглянути
6361 Ромодан Гребінка 07.17 1 хв  07.18 Курсує щоденно - переглянути
6364-6726 Гребінка Яреськи 08.58 1 хв  08.59 Курсує щоденно - переглянути
6721-6363 Полтава Гребінка 13.03 1 хв  13.04 Курсує щоденно - переглянути
6366-6728 Гребінка Полтава 14.18 1 хв  14.19 Курсує щоденно - переглянути
6723-6365 Яреськи Гребінка 15.58 1 хв  15.59 Курсує щоденно - переглянути
6368 Гребінка Лубни 17.27 1 хв  17.28 Курсує по особливому графіку - переглянути
6367 Лубни Гребінка 19.35 1 хв  19.36 Курсує по особливому графіку - переглянути
6370 Гребінка Ромодан 20.39 1 хв  20.40 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції 143 Км можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції 143 Км