У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

136 Км,Полтавська обл.
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції 136 Км:

Актуальний розклад електричок по станції 136 Км містить всього 10 електричок (приміських поїздів), які з'єднують 136 Км з такими станціями і населеними пунктами як Гребінка, Огульці, Яреськи, Полтава-Південна, Лубни. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 20 г 30 хв до пункту призначення Ромодан. Найближчі станції та зупинні пункти 143 Км, Гребінка, Бесідівщина. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції 136 Км відправляються або прибувають днем - 4 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Полтава-Південна - Гребінка, Гребінка - Лубни, Яреськи - Гребінка. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції 136 Км відображено на цій сторінці.

Квитки

  • 136 Км - Полтава від 48.00 грн. (166.7 км)

  • 136 Км - Гребінка від 12.00 грн. (2.3 км)

  • 136 Км - Миргород від 31.00 грн. (96.3 км)

  • 136 Км - Лубни від 20.00 грн. (39.0 км)

  • 136 Км - Ромодан від 27.00 грн. (72.7 км)

  • 136 Км - Огульці від 58.00 грн. (288.9 км)

  • 136 Км - Яреськи від 39.50 грн. (122.5 км)

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6727-6369 Полтава Гребінка 00.44 1 хв  00.45 Курсує щоденно - переглянути
6362-6722-* Гребінка Огульці 02.13 1 хв  02.14 Курсує щоденно - переглянути
6361 Ромодан Гребінка 07.26 1 хв  07.27 Курсує щоденно - переглянути
6364-6726 Гребінка Яреськи 08.48 1 хв  08.49 Курсує щоденно - переглянути
6721-6363* Полтава Гребінка 13.12 1 хв  13.13 Курсує щоденно - переглянути
6366-6728* Гребінка Полтава 14.08 1 хв  14.09 Курсує щоденно - переглянути
6723-6365* Яреськи Гребінка 16.07 1 хв  16.08 Курсує щоденно - переглянути
6368* Гребінка Лубни 17.18 1 хв  17.19 Курсує по особливому графіку - переглянути
6367* Лубни Гребінка 19.44 1 хв  19.45 Курсує по особливому графіку - переглянути
6370* Гребінка Ромодан 20.29 1 хв  20.30 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції 136 Км можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції 136 Км,Полтавська обл.