У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

136 Км,Полтавська обл.
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції 136 Км:

Актуальний розклад електричок по станції 136 Км містить всього 11 електричок (приміських поїздів), які з'єднують 136 Км з такими станціями і населеними пунктами як Гребінка, Огульці, Миргород, Полтава-Південна, Лубни. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 20 г 31 хв до пункту призначення Ромодан. Найближчі станції та зупинні пункти 143 Км, Гребінка, Бесідівщина. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції 136 Км відправляються або прибувають днем - 4 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Гребінка - Полтава-Південна, Миргород - Гребінка, Гребінка - Лубни. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції 136 Км відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6727* Полтава Гребінка 01.36 1 хв  01.37 Курсує щоденно - переглянути
6369* Ромодан Гребінка 01.36 1 хв  01.37 Курсує щоденно - переглянути
6362-6722-* Гребінка Огульці 02.11 1 хв  02.12 Курсує щоденно - переглянути
6361 Ромодан Гребінка 07.33 1 хв  07.34 Курсує щоденно - переглянути
6364* Гребінка Миргород 08.51 1 хв  08.52 Курсує щоденно - переглянути
6721-6363* Полтава Гребінка 13.33 1 хв  13.34 Курсує щоденно - переглянути
6366-6728* Гребінка Полтава 14.13 1 хв  14.14 Курсує щоденно - переглянути
6365* Миргород Гребінка 16.01 1 хв  16.02 Курсує щоденно - переглянути
6368 Гребінка Лубни 17.00 1 хв  17.01 Курсує по особливому графіку - переглянути
6367 Лубни Гребінка 19.09 1 хв  19.10 Курсує по особливому графіку - переглянути
6370* Гребінка Ромодан 20.30 1 хв  20.31 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції 136 Км можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції 136 Км,Полтавська обл.