З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Бесідівщина
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Бесідівщина:

Актуальний розклад електричок по станції Бесідівщина містить всього 5 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Бесідівщина з такими станціями і населеними пунктами як Огульці, Гребінка, Полтава-Південна, Ромодан. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 20 г 37 хв до пункту призначення Ромодан. Найближчі станції та зупинні пункти 136 Км, 143 Км. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Бесідівщина відправляються або прибувають днем - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Гребінка - Полтава-Південна, Полтава-Південна - Гребінка. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Бесідівщина відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6362-6722- Гребінка Огульці 02.16 1 хв  02.17 Курсує щоденно - переглянути
6361 Ромодан Гребінка 07.28 1 хв  07.29 Курсує щоденно - переглянути
6351-6721-* Полтава Гребінка 13.28 1 хв  13.29 Курсує щоденно - переглянути
6366-6728* Гребінка Полтава 14.19 1 хв  14.20 Курсує щоденно - переглянути
6370 Гребінка Ромодан 20.36 1 хв  20.37 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Бесідівщина можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Бесідівщина