У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Бесідівщина
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Бесідівщина:

Актуальний розклад електричок по станції Бесідівщина містить всього 9 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Бесідівщина з такими станціями і населеними пунктами як Огульці, Гребінка, Яреськи, Полтава-Південна, Лубни. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 20 г 35 хв до пункту призначення Ромодан. Найближчі станції та зупинні пункти 136 Км, 143 Км. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Бесідівщина відправляються або прибувають днем - 4 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Полтава-Південна - Гребінка, Яреськи - Гребінка, Гребінка - Полтава-Південна. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Бесідівщина відображено на цій сторінці.

Квитки

  • Бесідівщина - Полтава від 48.00 грн. (163.1 км)

  • Бесідівщина - Гребінка від 12.00 грн. (5.9 км)

  • Бесідівщина - Миргород від 31.00 грн. (92.7 км)

  • Бесідівщина - Лубни від 20.00 грн. (35.4 км)

  • Бесідівщина - Ромодан від 25.00 грн. (69.1 км)

  • Бесідівщина - Огульці від 58.00 грн. (285.3 км)

  • Бесідівщина - Яреськи від 35.50 грн. (118.9 км)

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6362-6722-* Гребінка Огульці 02.18 1 хв  02.19 Курсує щоденно - переглянути
6361 Ромодан Гребінка 07.21 1 хв  07.22 Курсує щоденно - переглянути
6364-6726 Гребінка Яреськи 08.53 1 хв  08.54 Курсує щоденно - переглянути
6721-6363* Полтава Гребінка 13.07 1 хв  13.08 Курсує щоденно - переглянути
6366-6728* Гребінка Полтава 14.13 1 хв  14.14 Курсує щоденно - переглянути
6723-6365* Яреськи Гребінка 16.02 1 хв  16.03 Курсує щоденно - переглянути
6368* Гребінка Лубни 17.23 1 хв  17.24 Курсує по особливому графіку - переглянути
6367* Лубни Гребінка 19.39 1 хв  19.40 Курсує по особливому графіку - переглянути
6370* Гребінка Ромодан 20.34 1 хв  20.35 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Бесідівщина можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Бесідівщина