У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6364 Підволочиськ — Гречани Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Підволочиськ - Гречани номер 6364 відправляється зі станції Підволочиськ о 10.26 і прибуває на станцію Гречани о 11.47 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 21 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 13 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 8 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 13 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6364 Підволочиськ - Гречани пролягає по таким станціям як Волочиськ, Лозова, Гарнишівський переїзд, Гарнишівка, Війтівці, Криштопівка, Трительники, Баглай, Наркевичі, Чорний Острів, Мартинівка, Вишневий Сад, Грузівці.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Ціна квитка на електричку Підволочиськ – Гречани складає 31.00 гривень. Відстань між станціями – 52.8 км. Залежно від області України, формуванням розкладу електрички займається одна з залізничних компаній - Південно-Західна, Південна, Одеська,Придніпровська, Львівська та Донецька залізниця.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Підволочиськ 10.26
Волочиськ 10.34 1 хв  10.35 8 хв 
Лозова 10.40 1 хв  10.41 14 хв 
Гарнишівський переїзд 10.45 1 хв  10.46 19 хв 
Гарнишівка 10.48 1 хв  10.49 22 хв 
Війтівці 10.56 1 хв  10.57 30 хв 
Криштопівка 11.01 1 хв  11.02 35 хв 
Трительники 11.06 1 хв  11.07 40 хв 
Баглай 11.10 1 хв  11.11 44 хв 
Наркевичі 11.15 1 хв  11.16 49 хв 
Чорний Острів 11.25 1 хв  11.26 59 хв 
Мартинівка 11.29 1 хв  11.30 1 г  3 хв 
Вишневий Сад 11.34 1 хв  11.35 1 г  8 хв 
Грузівці 11.39 1 хв  11.40 1 г  13 хв 
Гречани 11.47 1 г  21 хв 

У розкладі поїзда 6364 Підволочиськ — Гречани можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Червень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930