У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6421 Дебальцеве — Родакове Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) номер 6421 сполученням Дебальцеве - Родакове відправляється зі станції Дебальцеве о 20.07 і прибуває на станцію Родакове о 21.58 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 51 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 14 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 37 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 14 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Майданчик 3, Майданчик 4, Майданчик 5, Депрерадівка, 11 Км, Баронська, 14 Км, 16 Км, Мануїлівка, Кипуча, Комунарськ, Церковний, Слов'яносербськ, Лотикове.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Дебальцеве 20.07
Майданчик 3 20.16 1 хв  20.17 9 хв 
Майданчик 4 20.23 1 хв  20.24 16 хв 
Майданчик 5 20.27 1 хв  20.28 20 хв 
Депрерадівка 20.34 1 хв  20.35 27 хв 
11 Км 20.40 1 хв  20.41 33 хв 
Баронська 20.44 1 хв  20.45 37 хв 
14 Км 20.48 1 хв  20.49 41 хв 
16 Км 20.53 1 хв  20.54 46 хв 
Мануїлівка 21.00 1 хв  21.01 53 хв 
Кипуча 21.11 1 хв  21.12 1 г  4 хв 
Комунарськ 21.24 1 хв  21.25 1 г  17 хв 
Церковний 21.34 1 хв  21.35 1 г  27 хв 
Слов'яносербськ 21.44 1 хв  21.45 1 г  37 хв 
Лотикове 21.49 1 хв  21.50 1 г  42 хв 
Родакове 21.58 1 г  51 хв 

У розкладі поїзда 6421 Дебальцеве — Родакове можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031