У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Лотикове
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Лотикове:

Актуальний розклад електричок по станції Лотикове містить всього 3 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Лотикове з такими станціями і населеними пунктами як Луганськ, Дебальцеве, Родакове. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 50 хв до пункту призначення Родакове. Найближчі станції та зупинні пункти Слов'яносербськ, Родакове. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Лотикове відправляються або прибувають ввечері - 1 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Дебальцеве - Родакове. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Лотикове відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6429 Дебальцеве Луганськ 06.29 1 хв  06.30 Курсує щоденно - переглянути
6428 Луганськ Дебальцеве 18.09 1 хв  18.10 Курсує щоденно - переглянути
6421 Дебальцеве Родакове 21.49 1 хв  21.50 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Лотикове можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Лотикове