У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Мануїлівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Мануїлівка:

Актуальний розклад електричок по станції Мануїлівка містить всього 6 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Мануїлівка з такими станціями і населеними пунктами як Луганськ, Родакове. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 19 г 10 хв до пункту призначення Родакове. Найближчі станції та зупинні пункти Кипуча. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Мануїлівка відправляються або прибувають вранці - 4 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Родакове - Мануїлівка, Мануїлівка - Луганськ, Луганськ - Мануїлівка. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Мануїлівка відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Мануїлівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Мануїлівка