У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Клубна
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Клубна:

Актуальний розклад електричок по станції Клубна містить всього 8 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Клубна з такими станціями і населеними пунктами як Черкаси, Ім. Тараса Шевченка, Умань, Миронівка, Цвіткове. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 28 хв до пункту призначення Цвіткове. Найближчі станції та зупинні пункти Калинівка, Носачеве. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Клубна відправляються або прибувають вранці - 4 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Черкаси - Умань, Миронівка - Ім. Тараса Шевченка, Цвіткове - Черкаси. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Клубна відображено на цій сторінці.

Квитки

  • Клубна - Ім. Тараса Шевченка від 15.90 грн. (27.0 км)

  • Клубна - Черкаси від 28.00 грн. (58.0 км)

  • Клубна - Миронівка від 34.00 грн. (83.0 км)

  • Клубна - Умань від 51.00 грн. (176.0 км)

  • Клубна - Христинівка від 43.00 грн. (155.0 км)

  • Клубна - Городище від 15.90 грн. (23.0 км)

  • Клубна - Корсунь від 23.00 грн. (46.0 км)

  • Клубна - Шпола від 15.90 грн. (28.0 км)

  • Клубна - Сміла від 20.00 грн. (33.0 км)

  • Клубна - Тальне від 35.90 грн. (91.0 км)

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6504 Цвіткове Черкаси 05.56 1 хв  05.57 Курсує по особливому графіку - переглянути
6504 Цвіткове Ім. Тараса Шевченка 05.56 1 хв  05.57 Курсує по особливому графіку - переглянути
6355 Черкаси Умань 09.13 1 хв  09.14 Курсує щоденно - переглянути
6642 Миронівка Ім. Тараса Шевченка 10.38 1 хв  10.39 Курсує щоденно - переглянути
6503 Знам'янка Миронівка 13.07 1 хв  13.08 Курсує щоденно - переглянути
6510 Миронівка Черкаси 17.32 1 хв  17.33 Курсує щоденно - переглянути
6643 Ім. Тараса Шевченка Миронівка 18.12 1 хв  18.13 Курсує щоденно - переглянути
6507 Знам'янка Цвіткове 21.27 1 хв  21.28 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Клубна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Клубна