У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Кременчук - Полтава
розклад поїздів та електричок

Інформація про розклад поїздів та електричок Кременчук - Полтава:

Розклад поїздів і електричок Кременчук - Полтава на даний момент включає поїздів далекого прямування - 1, електричок (приміських поїздів, дизелів) - 4. Перший поїзд відправляється зі станції Кременчук вранці о 06 г 02 хв і прибуває на кінцеву станцію о 08 г 12 хв. Останній поїзд відправляється зі станції Кременчук о 20 г 22 хв і прибуває ввечері в пункт призначення. Згідно з розкладом, середній час в дорозі від пункту відправлення Кременчук до пункту прибуття Полтава становить 2 г 53 хв: найшвидший поїзд їде 1 г 36 хв, найповільніший - знаходиться в дорозі 3 г 44 хв.
Деякі поїзди від станції Кременчук до станції Полтава курсують по окремих днях.
Поїзди, що прямують за маршрутом Кременчук - Полтава проїжджають через такі станції і населені пункти як: Потоки, Козельщина, Кобеляки, Нові Санжари.
Розклад поїздів і електричок за маршрутом Кременчук - Полтава, показане тут, регулярно оновлюється і завжди доступні літній і зимовий розклад.
Купити квитки на поїзд Кременчук - Полтава можна в касі найближчого вокзалу або онлайн, а на електричку & nbsp; - тільки в квитковій касі вокзалу.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів та електричок по маршруту Кременчук -Полтава можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Кременчук — Полтава

Можете переглянути поїзди і електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати поїзди і електрички(приміські поїзди) по маршруту Полтава — Кременчук

За маршрутом Кременчук - Полтава курсують
як поїзди далекого прямування,
так і електрички(приміські поїзди):

Показати тільки поїзди сполученням Кременчук - Полтава Показати тільки електрички сполученням Кременчук - Полтава