У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6593 Черкаси — Ім. Тараса Шевченка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Черкаси - Ім. Тараса Шевченка номер 6593 відправляється зі станції Черкаси о 16.04 і прибуває на станцію Ім. Тараса Шевченка о 16.52 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 0 г 48 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 9 зупинках. Приблизний час руху становить 0 г 39 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 9 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6593 Черкаси - Ім. Тараса Шевченка пролягає по таким станціям як Буддеталь, 898 Км Роз'їзд, Степанки, Білозір'я, Хацьки, Піонерська, Сміла, Центральна, Сріблянка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Черкаси 16.04
Буддеталь 16.08 1 хв  16.09 4 хв 
898 Км Роз'їзд 16.13 1 хв  16.14 9 хв 
Степанки 16.19 1 хв  16.20 15 хв 
Білозір'я 16.25 1 хв  16.26 21 хв 
Хацьки 16.30 1 хв  16.31 26 хв 
Піонерська 16.35 1 хв  16.36 31 хв 
Сміла 16.41 1 хв  16.42 37 хв 
Центральна 16.44 1 хв  16.45 40 хв 
Сріблянка 16.46 1 хв  16.47 42 хв 
Ім. Тараса Шевченка 16.52 48 хв 

У розкладі поїзда 6593 Черкаси — Ім. Тараса Шевченка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Лютий 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728