У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Яхни
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Яхни:

Актуальний розклад електричок по станції Яхни містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Яхни з такими станціями і населеними пунктами як Миронівка, Ім. Тараса Шевченка, Цвіткове. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 20 г 29 хв до пункту призначення Цвіткове. Найближчі станції та зупинні пункти Михайлівка, Миронівка. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Яхни відправляються або прибувають ввечері - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Ім. Тараса Шевченка - Миронівка, Миронівка - Цвіткове. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Яхни відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6641* Цвіткове Миронівка 07.28 2 хв  07.30 Курсує щоденно - переглянути
6642* Миронівка Ім. Тараса Шевченка 08.55 1 хв  08.56 Курсує щоденно - переглянути
6643* Ім. Тараса Шевченка Миронівка 19.38 1 хв  19.39 Курсує щоденно - переглянути
6644* Миронівка Цвіткове 20.28 1 хв  20.29 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Яхни можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Яхни