У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Кар'єрна,Кіровоградська обл.
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Кар'єрна:

Актуальний розклад електричок по станції Кар'єрна містить всього 6 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Кар'єрна з такими станціями і населеними пунктами як Миронівка, Ім. Тараса Шевченка, Помічна, Цвіткове. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 22 г 19 хв до пункту призначення Цвіткове. Найближчі станції та зупинні пункти Хлистунівка, Дирдин, Червоний Граніт, Адабаш. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Кар'єрна відправляються або прибувають вранці - 4 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Помічна - Ім. Тараса Шевченка, Цвіткове - Миронівка, Миронівка - Ім. Тараса Шевченка. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Кар'єрна відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6641 Цвіткове Миронівка 06.04 1 хв  06.05 Курсує щоденно - переглянути
6642 Миронівка Ім. Тараса Шевченка 10.08 1 хв  10.09 Курсує щоденно - переглянути
6403* Ім. Тараса Шевченка Помічна 11.25 1 хв  11.26 Курсує по особливому графіку - переглянути
6404* Помічна Ім. Тараса Шевченка 12.47 1 хв  12.48 Курсує по особливому графіку - переглянути
6643 Ім. Тараса Шевченка Миронівка 18.20 1 хв  18.21 Курсує щоденно - переглянути
6644 Миронівка Цвіткове 22.18 1 хв  22.19 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Кар'єрна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Кар'єрна,Кіровоградська обл.