У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6808 Київ — Гребінка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Київ - Гребінка номер 6808 відправляється зі станції Київ-Волинський о 10.11 і прибуває на станцію Гребінка о 13.21 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 10 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 32 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 33 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 37 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6808 Київ - Гребінка пролягає по таким станціям як Протасів Яр, Лівий Берег, Лісництво, Чубинське, Кучакове, Баришівка, Березань, 78 Км, Черняхівський, Мар'янівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

В період з 14.11.22 по 04.12.22 в зв’язку з колійними роботами змінюється розклад руху приміського поїзда: Поїзд № 6808 Гребінка - Київ-Волинський до станції Київ-Деміївський згідно діючого розкладу руху далі Київ-Деміївський 10.34-10.35 Видубичі 10.38-10.40 Лівий Берег 10.46-10.46,5 Дарниця 10.53-10.56 (+3)Фармацевтична 10.59,5-11.00 Лісництво 11.03-11.04 Г.Кірпи 11.07-11.08 М.Олександр. 11.11-11.12 Чубинський 11.15-11.16 Бориспіль 11.22-11.23 Травнева 11.30-11.31 Кучакове 11.34-11.35 Новотроянд. 11.41-11.42 Селичівка 11.46-11.47 Баришівка 11.50-11.51 Коржі 11.54-11.55 Жовтневий 12.00-12.00,5 Березань 12.05-12.06 Хмелевик 12.12-12.13 Переяславська 12.19-12.20 З.п. 78 км 12.23,5-12.24,5 Ранковий 12.27,5-12.28 Яготин 12.34-12.36 Черняхов 12.45-12.46 Богданівка 12.50-12.51 Кононівка 12.57-12.58 Мар'янівка 13.07-13.08 Пар.Комуна 13.13-13.14 Сл.-Петрівка 13.17- 13.18 Гребінка 13.24(+3)

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Волинський 10.11
Караваєві Дачі 10.15 1 хв  10.16 4 хв 
Київ-Пас. 10.22 2 хв  10.24 11 хв 
Протасів Яр 10.27 2 хв  10.29 16 хв 
Київ-Деміївський 10.34 1 хв  10.35 23 хв 
Видубичі 10.38 2 хв  10.40 27 хв 
Лівий Берег 10.44 1 хв  10.45 33 хв 
Дарниця 10.51 2 хв  10.53 40 хв 
Фармацевтична 10.56 1 хв  10.57 45 хв 
Лісництво 11.00 1 хв  11.01 49 хв 
Ім. Георгія Кірпи 11.04 1 хв  11.05 53 хв 
Мала Олександрівка 11.08 1 хв  11.09 57 хв 
Чубинське 11.12 1 хв  11.13 1 г  1 хв 
Бориспіль 11.19 1 хв  11.20 1 г  8 хв 
Травнева 11.27 1 хв  11.28 1 г  16 хв 
Кучакове 11.31 1 хв  11.32 1 г  20 хв 
Новотроянда 11.38 1 хв  11.39 1 г  27 хв 
Селичівка 11.43 1 хв  11.44 1 г  32 хв 
Баришівка 11.47 1 хв  11.48 1 г  36 хв 
Коржі 11.51 1 хв  11.52 1 г  40 хв 
Жовтневий 11.57 1 хв  11.58 1 г  46 хв 
Березань 12.02 1 хв  12.03 1 г  51 хв 
Хмелевик 12.09 1 хв  12.10 1 г  58 хв 
Переяславська 12.16 1 хв  12.17 2 г  5 хв 
78 Км 12.20 1 хв  12.21 2 г  9 хв 
Ранковий 12.24 1 хв  12.25 2 г  13 хв 
Яготин 12.31 2 хв  12.33 2 г  20 хв 
Черняхівський 12.42 1 хв  12.43 2 г  31 хв 
Богданівка 12.47 1 хв  12.48 2 г  36 хв 
Кононівка 12.54 1 хв  12.55 2 г  43 хв 
Мар'янівка 13.04 1 хв  13.05 2 г  53 хв 
Паризька Комуна 13.10 1 хв  13.11 2 г  59 хв 
Слобода-Петрівка 13.14 1 хв  13.15 3 г  3 хв 
Гребінка 13.21 3 г  10 хв 

У розкладі поїзда 6808 Київ-Волинський — Гребінка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031