У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6823 Гребінка — Київ-Волинський Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) номер 6823 сполученням Гребінка - Київ-Волинський відправляється зі станції Гребінка о 20.16 і прибуває на станцію Київ-Волинський о 23.27 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 11 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 28 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 27 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 44 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Мар'янівка, Черняхівський, 78 Км, Березань, Баришівка, Чубинське, Депо Дарниця, Видубичі, Київ-Пас..
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Гребінка 20.16
Слобода-Петрівка 20.23 1 хв  20.24 7 хв 
Паризька Комуна 20.28 1 хв  20.29 12 хв 
Мар'янівка 20.34 1 хв  20.35 18 хв 
Кононівка 20.44 1 хв  20.45 28 хв 
Богданівка 20.51 1 хв  20.52 35 хв 
Черняхівський 20.56 1 хв  20.57 40 хв 
Яготин 21.06 1 хв  21.07 50 хв 
Ранковий 21.12 1 хв  21.13 56 хв 
78 Км 21.16 1 хв  21.16 1 г 
Переяславська 21.19 1 хв  21.20 1 г  3 хв 
Хмелевик 21.24 1 хв  21.25 1 г  8 хв 
Березань 21.31 1 хв  21.32 1 г  15 хв 
Жовтневий 21.36 1 хв  21.36 1 г  20 хв 
Коржі 21.41 1 хв  21.42 1 г  25 хв 
Баришівка 21.45 1 хв  21.46 1 г  29 хв 
Новотроянда 21.52 1 хв  21.53 1 г  36 хв 
Бориспіль 22.07 1 хв  22.08 1 г  51 хв 
Чубинське 22.13 1 хв  22.13 1 г  57 хв 
Мала Олександрівка 22.15 1 хв  22.16 1 г  59 хв 
Ім. Георгія Кірпи 22.19 1 хв  22.20 2 г  3 хв 
Депо Дарниця 22.30 2 хв  22.32 2 г  14 хв 
Дарниця 22.35 14 хв  22.49 2 г  19 хв 
Лівий Берег 22.53 1 хв  22.54 2 г  37 хв 
Видубичі 22.59 1 хв  23.00 2 г  43 хв 
Київ-Деміївський 23.03 1 хв  23.04 2 г  47 хв 
Протасів Яр 23.08 1 хв  23.09 2 г  52 хв 
Київ-Пас. 23.13 3 хв  23.16 2 г  57 хв 
Караваєві Дачі 23.22 1 хв  23.23 3 г  6 хв 
Київ-Волинський 23.27 3 г  11 хв 

У розкладі поїзда 6823 Гребінка — Київ-Волинський можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031