У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Гребінка - Київ
розклад поїздів та електричок

Інформація про розклад поїздів та електричок Гребінка - Київ:

Розклад поїздів і електричок Гребінка - Київ на даний момент включає поїздів далекого прямування - 4, електричок (приміських поїздів, дизелів) - 5. Перший поїзд відправляється зі станції Гребінка вранці о 04 г 19 хв і прибуває на кінцеву станцію о 06 г 10 хв. Останній поїзд відправляється зі станції Гребінка о 20 г 50 хв і прибуває ввечері в пункт призначення. Згідно з розкладом, середній час в дорозі від пункту відправлення Гребінка до пункту прибуття Київ становить 2 г 39 хв: найшвидший поїзд їде 1 г 51 хв, найповільніший - знаходиться в дорозі 3 г 26 хв.
Деякі поїзди від станції Гребінка до станції Київ курсують по окремих днях.
Поїзди, що прямують за маршрутом Гребінка - Київ проїжджають через такі станції і населені пункти як: Дарниця.
Розклад поїздів і електричок за маршрутом Гребінка - Київ, показане тут, регулярно оновлюється і завжди доступні літній і зимовий розклад.
Купити квитки на поїзд Гребінка - Київ можна в касі найближчого вокзалу або онлайн, а на електричку & nbsp; - тільки в квитковій касі вокзалу.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів та електричок по маршруту Гребінка -Київ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Гребінка — Київ

Можете переглянути поїзди і електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати поїзди і електрички(приміські поїзди) по маршруту Київ — Гребінка

За маршрутом Гребінка - Київ курсують
як поїзди далекого прямування,
так і електрички(приміські поїзди):

Показати тільки поїзди сполученням Гребінка - Київ Показати тільки електрички сполученням Гребінка - Київ