У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6896 Павлиш — Передгірковий парк Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Павлиш - Передгірковий парк номер 6896 відправляється зі станції Павлиш о 18.13 і прибуває на станцію Передгірковий парк о 19.50 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 37 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 10 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 6 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 31 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6896 Павлиш - Передгірковий парк пролягає по таким станціям як Коцюбинський, 279 Км, Бурти, Білецьківка, 270 Км, Маланівка, Вагонозавод, Крюків На Дніпрі, Кременчук, Череднички.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Павлиш 18.13
Коцюбинський 18.17 1 хв  18.18 4 хв 
279 Км 18.24 1 хв  18.25 11 хв 
Бурти 18.36 1 хв  18.37 23 хв 
Білецьківка 18.42 1 хв  18.43 29 хв 
270 Км 18.49 1 хв  18.50 36 хв 
Маланівка 18.54 1 хв  18.55 41 хв 
Вагонозавод 19.00 1 хв  19.01 47 хв 
Крюків На Дніпрі 19.05 1 хв  19.06 52 хв 
Кременчук 19.15 22 хв  19.37 1 г  2 хв 
Череднички 19.41 1 хв  19.42 1 г  28 хв 
Передгірковий парк 19.50 1 г  37 хв 

У розкладі поїзда 6896 Павлиш — Передгірковий парк можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Червень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930