У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6896 Павлиш — Передгірковий парк Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Павлиш - Передгірковий парк номер 6896 відправляється зі станції Павлиш о 18.13 і прибуває на станцію Передгірковий парк о 19.50 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 37 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 10 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 6 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 31 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6896 Павлиш - Передгірковий парк пролягає по таким станціям як Коцюбинський, 279 Км, Бурти, Білецьківка, 270 Км, Маланівка, Вагонозавод, Крюків На Дніпрі, Кременчук, Череднички.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Павлиш 18.13
Коцюбинський 18.17 1 хв  18.18 4 хв 
279 Км 18.24 1 хв  18.25 11 хв 
Бурти 18.36 1 хв  18.37 23 хв 
Білецьківка 18.42 1 хв  18.43 29 хв 
270 Км 18.49 1 хв  18.50 36 хв 
Маланівка 18.54 1 хв  18.55 41 хв 
Вагонозавод 19.00 1 хв  19.01 47 хв 
Крюків На Дніпрі 19.05 1 хв  19.06 52 хв 
Кременчук 19.15 22 хв  19.37 1 г  2 хв 
Череднички 19.41 1 хв  19.42 1 г  28 хв 
Передгірковий парк 19.50 1 г  37 хв 

У розкладі поїзда 6896 Павлиш — Передгірковий парк можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Жовтень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Листопад 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930