У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6896 Павлиш — Передгірковий парк Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6896 сполученням Павлиш - Передгірковий парк відправляється зі станції Павлиш о 18.13 і прибуває на станцію Передгірковий парк о 19.50 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 37 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 10 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 6 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 31 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Коцюбинський, 279 Км, Бурти, Білецьківка, 270 Км, Маланівка, Вагонозавод, Крюків На Дніпрі, Кременчук, Череднички.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Павлиш 18.13
Коцюбинський 18.17 1 хв  18.18 4 хв 
279 Км 18.24 1 хв  18.25 11 хв 
Бурти 18.35 1 хв  18.36 22 хв 
Білецьківка 18.41 1 хв  18.42 28 хв 
270 Км 18.48 1 хв  18.49 35 хв 
Маланівка 18.53 1 хв  18.54 40 хв 
Вагонозавод 18.59 1 хв  19.00 46 хв 
Крюків На Дніпрі 19.05 1 хв  19.06 52 хв 
Кременчук 19.15 22 хв  19.37 1 г  2 хв 
Череднички 19.40 1 хв  19.41 1 г  27 хв 
Передгірковий парк 19.50 1 г  37 хв 

У розкладі поїзда 6896 Павлиш — Передгірковий парк можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Лютий 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728