У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

7033 Київ — Фастів Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Київ - Фастів номер 7033 відправляється зі станції Київ-Пас. о 08.38 і прибуває на станцію Фастів-1 о 09.56 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 18 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 8 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 9 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 9 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 7033 Київ - Фастів пролягає по таким станціям як Караваєві Дачі, Київ-Волинський, Вишневе, Тарасівка, Боярка, Глеваха, Васильків-1, Мотовилівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Ціна квитка на електричку Київ-Пас. – Фастів-1 складає 25.00 гривень. Відстань між станціями – 61.3 км. Залежно від області України, формуванням розкладу електрички займається одна з залізничних компаній - Південно-Західна, Південна, Одеська,Придніпровська, Львівська та Донецька залізниця.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 08.38
Караваєві Дачі 08.44 1 хв  08.45 6 хв 
Київ-Волинський 08.49 1 хв  08.50 11 хв 
Вишневе 08.55 1 хв  08.56 17 хв 
Тарасівка 09.02 1 хв  09.03 24 хв 
Боярка 09.07 1 хв  09.08 29 хв 
Глеваха 09.14 1 хв  09.15 36 хв 
Васильків-1 09.21 2 хв  09.23 43 хв 
Мотовилівка 09.31 1 хв  09.32 53 хв 
Фастів-1 09.56 1 г  18 хв 

У розкладі поїзда 7033 Київ-Пас. — Фастів-1 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Червень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Липень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031