У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

7033 Київ — Фастів Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Київ - Фастів номер 7033 відправляється зі станції Київ-Пас. о 10.16 і прибуває на станцію Фастів-1 о 11.28 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 12 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 8 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 4 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 8 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 7033 Київ - Фастів пролягає по таким станціям як Караваєві Дачі, Київ-Волинський, Вишневе, Тарасівка, Боярка, Глеваха, Васильків-1, Мотовилівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 10.16
Караваєві Дачі 10.22 1 хв  10.23 6 хв 
Київ-Волинський 10.28 1 хв  10.29 12 хв 
Вишневе 10.35 1 хв  10.36 19 хв 
Тарасівка 10.42 1 хв  10.43 26 хв 
Боярка 10.46 1 хв  10.47 30 хв 
Глеваха 10.54 1 хв  10.55 38 хв 
Васильків-1 11.00 1 хв  11.01 44 хв 
Мотовилівка 11.10 1 хв  11.11 54 хв 
Фастів-1 11.28 1 г  12 хв 

У розкладі поїзда 7033 Київ-Пас. — Фастів-1 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031