У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6364 Гребінка — Миргород Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6364 сполученням Гребінка - Миргород відправляється зі станції Гребінка о 08.45 і прибуває на станцію Миргород о 11.30 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 45 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 17 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 5 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 40 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як 136 Км, Бесідівщина, 143 Км, 147 Км, Лазірки, Іванівка, Вили, Стронське, Лубни, Терни, Солоницька, Тарнавщина, 200 Км, Ромодан, 209 Км, Кибинці, Пост 227 Км.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Гребінка 08.45
136 Км 08.51 1 хв  08.52 6 хв 
Бесідівщина 08.58 1 хв  08.59 13 хв 
143 Км 09.03 1 хв  09.04 18 хв 
147 Км 09.08 1 хв  09.09 23 хв 
Лазірки 09.14 1 хв  09.15 29 хв 
Іванівка 09.24 1 хв  09.25 39 хв 
Вили 09.32 1 хв  09.33 47 хв 
Стронське 09.42 1 хв  09.43 57 хв 
Лубни 09.50 1 хв  09.51 1 г  5 хв 
Терни 09.58 1 хв  09.59 1 г  13 хв 
Солоницька 10.06 11 хв  10.17 1 г  21 хв 
Тарнавщина 10.28 1 хв  10.29 1 г  43 хв 
200 Км 10.35 1 хв  10.36 1 г  50 хв 
Ромодан 10.44 13 хв  10.57 1 г  59 хв 
209 Км 11.04 1 хв  11.05 2 г  19 хв 
Кибинці 11.15 1 хв  11.16 2 г  30 хв 
Пост 227 Км 11.22 2 хв  11.24 2 г  37 хв 
Миргород 11.30 2 г  45 хв 

У розкладі поїзда 6364 Гребінка — Миргород можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031