У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6370 Гребінка — Ромодан Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) Гребінка - Ромодан номер 6370 відправляється зі станції Гребінка о 20.25 і прибуває на станцію Ромодан о 22.16 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 51 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 13 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 36 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 15 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6370 Гребінка - Ромодан пролягає по таким станціям як 136 Км, Бесідівщина, 143 Км, 147 Км, Лазірки, Іванівка, Вили, Стронське, Лубни, Терни, Солоницька, Тарнавщина, 200 Км.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Гребінка 20.25
136 Км 20.31 1 хв  20.32 6 хв 
Бесідівщина 20.38 1 хв  20.39 13 хв 
143 Км 20.43 1 хв  20.44 18 хв 
147 Км 20.48 1 хв  20.49 23 хв 
Лазірки 20.54 1 хв  20.55 29 хв 
Іванівка 21.03 1 хв  21.04 38 хв 
Вили 21.11 2 хв  21.13 46 хв 
Стронське 21.23 1 хв  21.24 58 хв 
Лубни 21.32 1 хв  21.33 1 г  7 хв 
Терни 21.39 1 хв  21.40 1 г  14 хв 
Солоницька 21.46 2 хв  21.48 1 г  21 хв 
Тарнавщина 21.59 1 хв  22.00 1 г  34 хв 
200 Км 22.07 1 хв  22.08 1 г  42 хв 
Ромодан 22.16 1 г  51 хв 

У розкладі поїзда 6370 Гребінка — Ромодан можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Лютий 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728