У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6368 Гребінка — Лубни Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Гребінка - Лубни номер 6368 відправляється зі станції Гребінка о 16.55 і прибуває на станцію Лубни о 17.55 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 0 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 8 зупинках. Приблизний час руху становить 0 г 52 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 8 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6368 Гребінка - Лубни пролягає по таким станціям як 136 Км, Бесідівщина, 143 Км, 147 Км, Лазірки, Іванівка, Вили, Стронське.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Гребінка 16.55
136 Км 17.00 1 хв  17.01 5 хв 
Бесідівщина 17.06 1 хв  17.07 11 хв 
143 Км 17.11 1 хв  17.12 16 хв 
147 Км 17.15 1 хв  17.16 20 хв 
Лазірки 17.20 1 хв  17.21 25 хв 
Іванівка 17.27 1 хв  17.28 32 хв 
Вили 17.35 1 хв  17.36 40 хв 
Стронське 17.45 1 хв  17.46 50 хв 
Лубни 17.55 1 г 

У розкладі поїзда 6368 Гребінка — Лубни можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Лютий 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28