У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6368 Гребінка — Лубни Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Гребінка - Лубни номер 6368 відправляється зі станції Гребінка о 17.25 і прибуває на станцію Лубни о 18.25 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 0 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 8 зупинках. Приблизний час руху становить 0 г 52 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 8 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6368 Гребінка - Лубни пролягає по таким станціям як 136 Км, Бесідівщина, 143 Км, 147 Км, Лазірки, Іванівка, Вили, Стронське.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Гребінка 17.25
136 Км 17.30 1 хв  17.31 5 хв 
Бесідівщина 17.36 1 хв  17.37 11 хв 
143 Км 17.41 1 хв  17.42 16 хв 
147 Км 17.45 1 хв  17.46 20 хв 
Лазірки 17.50 1 хв  17.51 25 хв 
Іванівка 17.57 1 хв  17.58 32 хв 
Вили 18.05 1 хв  18.06 40 хв 
Стронське 18.15 1 хв  18.16 50 хв 
Лубни 18.25 1 г 

У розкладі поїзда 6368 Гребінка — Лубни можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Лютий 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728