У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6368 Гребінка — Лубни Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6368 сполученням Гребінка - Лубни відправляється зі станції Гребінка о 16.55 і прибуває на станцію Лубни о 17.55 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 0 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 8 зупинках. Приблизний час руху становить 0 г 52 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 8 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як 136 Км, Бесідівщина, 143 Км, 147 Км, Лазірки, Іванівка, Вили, Стронське.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Гребінка 16.55
136 Км 17.00 1 хв  17.01 5 хв 
Бесідівщина 17.06 1 хв  17.07 11 хв 
143 Км 17.11 1 хв  17.12 16 хв 
147 Км 17.15 1 хв  17.16 20 хв 
Лазірки 17.20 1 хв  17.21 25 хв 
Іванівка 17.27 1 хв  17.28 32 хв 
Вили 17.35 1 хв  17.36 40 хв 
Стронське 17.45 1 хв  17.46 50 хв 
Лубни 17.55 1 г 

У розкладі поїзда 6368 Гребінка — Лубни можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930  
Жовтень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031