У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6368 Гребінка — Лубни Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Гребінка - Лубни номер 6368 відправляється зі станції Гребінка о 17.15 і прибуває на станцію Лубни о 18.09 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 0 г 54 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 8 зупинках. Приблизний час руху становить 0 г 46 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 8 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6368 Гребінка - Лубни пролягає по таким станціям як 136 Км, Бесідівщина, 143 Км, 147 Км, Лазірки, Іванівка, Вили, Стронське.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Ціна квитка на електричку Гребінка – Лубни складає 17.00 гривень. Відстань між станціями – 17.1 км. Залежно від області України, формуванням розкладу електрички займається одна з залізничних компаній - Південно-Західна, Південна, Одеська,Придніпровська, Львівська та Донецька залізниця.

Розклад

Поїзд № 6368 07,14 квітня 2024 року відправляється ст. Гребінка 17,15 год З.П. 136 км 17,18 - 17,19 год З.П. Беседівщина 17,23 - 17,24 пост 143 км 17,27 -17,28 З.П. 147 км 17,31 - 17,32 ст. Лазірки 17,36 - 17,47 год. З.П. Іванівка 17,53 - 17,54 год. ст. Вили 18,00 - 18,07 З.П. Строгське 18,14 - 18,15 год. ст. Лубни 18,23 год.

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Гребінка 17.15
136 Км 17.18 1 хв  17.19 3 хв 
Бесідівщина 17.23 1 хв  17.24 8 хв 
143 Км 17.27 1 хв  17.28 12 хв 
147 Км 17.31 1 хв  17.32 16 хв 
Лазірки 17.36 1 хв  17.37 21 хв 
Іванівка 17.45 1 хв  17.46 30 хв 
Вили 17.52 1 хв  17.53 37 хв 
Стронське 18.00 1 хв  18.01 45 хв 
Лубни 18.09 54 хв 

У розкладі поїзда 6368 Гребінка — Лубни можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Квітень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930    
Травень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031