У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

147 Км
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції 147 Км:

Актуальний розклад електричок по станції 147 Км містить всього 8 електричок (приміських поїздів), які з'єднують 147 Км з такими станціями і населеними пунктами як Гребінка, Яреськи, Полтава-Південна, Лубни, Ромодан. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 20 г 45 хв до пункту призначення Ромодан. Найближчі станції та зупинні пункти Лазірки, 143 Км. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції 147 Км відправляються або прибувають днем - 4 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Гребінка - Лубни, Гребінка - Полтава-Південна, Полтава-Південна - Гребінка. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції 147 Км відображено на цій сторінці.

Квитки

  • 147 Км - Полтава від 48.00 грн. (169.1 км)

  • 147 Км - Гребінка від 17.00 грн. (12.0 км)

  • 147 Км - Миргород від 29.00 грн. (86.5 км)

  • 147 Км - Лубни від 19.00 грн. (29.2 км)

  • 147 Км - Ромодан від 25.00 грн. (62.9 км)

  • 147 Км - Яреськи від 35.50 грн. (112.7 км)

  • 147 Км - Решетилівка від 41.50 грн. (140.3 км)

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6361 Ромодан Гребінка 07.13 1 хв  07.14 Курсує щоденно - переглянути
6364-6726 Гребінка Яреськи 09.02 1 хв  09.03 Курсує щоденно - переглянути
6721-6363 Полтава Гребінка 12.59 1 хв  13.00 Курсує щоденно - переглянути
6366-6728 Гребінка Полтава 14.22 1 хв  14.23 Курсує щоденно - переглянути
6723-6365 Яреськи Гребінка 15.53 1 хв  15.54 Курсує щоденно - переглянути
6368 Гребінка Лубни 17.31 1 хв  17.32 Курсує по особливому графіку - переглянути
6367 Лубни Гребінка 19.30 1 хв  19.31 Курсує по особливому графіку - переглянути
6370 Гребінка Ромодан 20.44 1 хв  20.45 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції 147 Км можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції 147 Км