У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Боярка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Боярка:

Актуальний розклад електричок по станції Боярка містить всього 51 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Боярка з такими станціями і населеними пунктами як Київ-Пас., Фастів-1, Святошин, Козятин-1, Васильків-2. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 51 хв до пункту призначення Фастів-1. Найближчі станції та зупинні пункти Малютянка, Тарасівка. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Боярка відправляються або прибувають вранці - 13 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Васильків-2 - Київ-Пас., Київ-Пас. - Васильків-2, Фастів-1 - Київ-Пас.. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Боярка відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6004 Фастів Київ 05.34 1 хв  05.35 Курсує по особливому графіку - переглянути
6006 Фастів Київ 06.11 1 хв  06.12 Курсує по особливому графіку - переглянути
6001 Київ Фастів 06.21 1 хв  06.22 Курсує по особливому графіку - переглянути
6202-6008* Козятин Київ 06.23 1 хв  06.24 Курсує щоденно - переглянути
6540* Фастів Святошин 06.30 1 хв  06.31 Курсує по особливому графіку - переглянути
7030* Фастів Київ 06.36 1 хв  06.37 Курсує по особливому графіку - переглянути
6040* Васильків-2 Київ 06.45 1 хв  06.46 Курсує по особливому графіку - переглянути
6010* Фастів Київ 06.53 1 хв  06.54 Курсує по особливому графіку - переглянути
6003-6203 Київ Козятин 07.33 1 хв  07.34 Курсує щоденно - переглянути
6039* Київ Васильків-2 08.00 1 хв  08.01 Курсує по особливому графіку - переглянути
6231-6012* Миронівка Київ 08.03 1 хв  08.04 Курсує щоденно - переглянути
6005-6234 Київ Миронівка 08.09 1 хв  08.10 Курсує по особливому графіку - переглянути
6007 Київ Фастів 08.37 1 хв  08.38 Курсує по особливому графіку - переглянути
6204-6016* Козятин Київ 08.39 1 хв  08.40 Курсує щоденно - переглянути
870* Шепетівка Київ 09.23 1 хв  09.24 Курсує щоденно - переглянути
6009* Київ Фастів 09.23 1 хв  09.24 Курсує щоденно - переглянути
6044* Васильків-2 Київ 09.29 1 хв  09.30 Курсує по особливому графіку - переглянути
6011-6207 Київ Козятин 09.57 1 хв  09.58 Курсує по особливому графіку - переглянути
6043* Київ Васильків-2 10.43 1 хв  10.44 Курсує по особливому графіку - переглянути
7041 Київ Фастів 10.53 1 хв  10.54 Курсує по особливому графіку - переглянути
7034 Житомир Київ 10.54 11 хв  11.05 Курсує по особливому графіку - переглянути
868* Гречани Київ 11.53 1 хв  11.54 Курсує по особливому графіку - переглянути
6206-6018* Козятин Київ 12.02 1 хв  12.03 Курсує по особливому графіку - переглянути
6048* Васильків-2 Київ 12.21 1 хв  12.22 Курсує по особливому графіку - переглянути
885 Київ Рівне 12.46 1 хв  12.47 Курсує щоденно - переглянути
6013-6209 Київ Козятин 12.56 1 хв  12.57 Курсує щоденно - переглянути
6235-6020 Миронівка Київ 13.37 1 хв  13.38 Курсує по особливому графіку - переглянути
6015 Київ Фастів 14.26 1 хв  14.27 Курсує по особливому графіку - переглянути
7042 Фастів Київ 14.27 1 хв  14.28 Курсує по особливому графіку - переглянути
6208-6022 Козятин Київ 14.55 1 хв  14.56 Курсує по особливому графіку - переглянути
6047* Київ Васильків-2 15.38 1 хв  15.39 Курсує по особливому графіку - переглянути
867 Київ Гречани 15.46 1 хв  15.47 Курсує щоденно - переглянути
6017-6236 Київ Миронівка 15.54 1 хв  15.55 Курсує щоденно - переглянути
6491 Київ Житомир 16.08 1 хв  16.09 Курсує щоденно - переглянути
6019-6211 Київ Козятин 16.15 1 хв  16.16 Курсує по особливому графіку - переглянути
6052 Васильків-2 Київ 16.52 1 хв  16.53 Курсує по особливому графіку - переглянути
6024 Фастів Київ 17.23 1 хв  17.24 Курсує по особливому графіку - переглянути
6021 Київ Фастів 17.52 1 хв  17.53 Курсує по особливому графіку - переглянути
6051* Київ Васильків-2 18.07 1 хв  18.08 Курсує по особливому графіку - переглянути
6028 Фастів Київ 18.13 1 хв  18.14 Курсує по особливому графіку - переглянути
6023-6238 Київ Роток 18.23 1 хв  18.24 Курсує по особливому графіку - переглянути
6541 Святошин Фастів 18.30 1 хв  18.31 Курсує по особливому графіку - переглянути
7035 Київ Фастів 18.47 1 хв  18.48 Курсує по особливому графіку - переглянути
6025-6213 Київ Козятин 19.20 1 хв  19.21 Курсує по особливому графіку - переглянути
6056* Васильків-2 Київ 19.29 1 хв  19.30 Курсує по особливому графіку - переглянути
6030 Фастів Київ 19.50 1 хв  19.51 Курсує по особливому графіку - переглянути
6027 Київ Фастів 20.02 1 хв  20.03 Курсує по особливому графіку - переглянути
6057* Київ Васильків-2 20.42 1 хв  20.43 Курсує по особливому графіку - переглянути
6029 Київ Фастів 21.04 1 хв  21.05 Курсує щоденно - переглянути
6237-6032 Миронівка Київ 21.15 1 хв  21.16 Курсує по особливому графіку - переглянути
6031 Київ Фастів 21.50 1 хв  21.51 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Боярка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Боярка