У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Борзова
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Борзова:

Актуальний розклад електричок по станції Борзова містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Борзова з такими станціями і населеними пунктами як Ковель, Заболоття. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 11 хв до пункту призначення Заболоття. Найближчі станції та зупинні пункти Вижва, Мизове. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Борзова відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Ковель - Заболоття, Заболоття - Ковель. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Борзова відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6310 Заболоття Ковель 06.38 1 хв  06.39 Курсує щоденно - переглянути
6311 Ковель Заболоття 09.51 1 хв  09.52 Курсує щоденно - переглянути
6314 Заболоття Ковель 17.22 1 хв  17.23 Курсує щоденно - переглянути
6315 Ковель Заболоття 21.10 1 хв  21.11 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Борзова можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Борзова