У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6154 Стрий — Львів Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Стрий - Львів номер 6154 відправляється зі станції Стрий о 05.35 і прибуває на станцію Львів о 07.27 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 52 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 15 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 20 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 32 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6154 Стрий - Львів пролягає по таким станціям як Угерсько, П'ятничани, Більче, Пісочна, Миколаїв-Дністровський, Задорожна, Черкаси Львівські, Дмитрія, Щирець 1, Щирець 2, Семенівка, Пустомити, Глинна Наварія, Оброшин, Скнилів.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Ціна квитка на електричку Стрий – Львів складає 41.00 гривень. Відстань між станціями – 79.3 км. Залежно від області України, формуванням розкладу електрички займається одна з залізничних компаній - Південно-Західна, Південна, Одеська,Придніпровська, Львівська та Донецька залізниця.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Стрий 05.35
Угерсько 05.43 1 хв  05.44 8 хв 
П'ятничани 05.49 1 хв  05.50 14 хв 
Більче 05.54 1 хв  05.55 19 хв 
Пісочна 06.01 1 хв  06.02 26 хв 
Миколаїв-Дністровський 06.08 15 хв  06.23 33 хв 
Задорожна 06.27 1 хв  06.28 52 хв 
Черкаси Львівські 06.32 1 хв  06.33 57 хв 
Дмитрія 06.37 1 хв  06.38 1 г  2 хв 
Щирець 1 06.42 1 хв  06.43 1 г  7 хв 
Щирець 2 06.46 1 хв  06.47 1 г  11 хв 
Семенівка 06.51 1 хв  06.52 1 г  16 хв 
Пустомити 06.56 3 хв  06.59 1 г  21 хв 
Глинна Наварія 07.03 1 хв  07.04 1 г  28 хв 
Оброшин 07.09 1 хв  07.10 1 г  34 хв 
Скнилів 07.16 2 хв  07.18 1 г  41 хв 
Львів 07.27 1 г  52 хв 

У розкладі поїзда 6154 Стрий — Львів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Березень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Квітень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930