У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6154 Стрий — Львів Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Стрий - Львів номер 6154 відправляється зі станції Стрий о 05.34 і прибуває на станцію Львів о 07.24 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 50 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 15 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 31 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 19 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6154 Стрий - Львів пролягає по таким станціям як Угерсько, П'ятничани, Більче, Пісочна, Миколаїв-Дністровський, Задорожна, Черкаси Львівські, Дмитрія, Щирець 1, Щирець 2, Семенівка, Пустомити, Глинна Наварія, Оброшин, Скнилів.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Стрий 05.34
Угерсько 05.41 1 хв  05.42 7 хв 
П'ятничани 05.47 1 хв  05.48 13 хв 
Більче 05.52 1 хв  05.53 18 хв 
Пісочна 06.02 1 хв  06.03 28 хв 
Миколаїв-Дністровський 06.11 2 хв  06.13 37 хв 
Задорожна 06.18 1 хв  06.19 44 хв 
Черкаси Львівські 06.23 1 хв  06.24 49 хв 
Дмитрія 06.28 1 хв  06.29 54 хв 
Щирець 1 06.33 1 хв  06.34 59 хв 
Щирець 2 06.37 1 хв  06.38 1 г  3 хв 
Семенівка 06.43 1 хв  06.44 1 г  9 хв 
Пустомити 06.49 3 хв  06.52 1 г  15 хв 
Глинна Наварія 06.56 1 хв  06.57 1 г  22 хв 
Оброшин 07.04 1 хв  07.05 1 г  30 хв 
Скнилів 07.12 2 хв  07.14 1 г  38 хв 
Львів 07.24 1 г  50 хв 

У розкладі поїзда 6154 Стрий — Львів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Лютий 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728    
Березень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031