У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Червона Діброва - Космин
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Червона Діброва - Космин:

Поточний розклад електричок Червона Діброва - Космин включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 11 г 01 хв зі станції Червона Діброва і прибуває на станцію Космин о 11 г 29 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6474 сполученням Вадул-Сірет - Чернівці, в цьому випадку поїздка займе 0 г 28 хв. Між станціями Червона Діброва і Космин цей електропоїзд проїжджає 3 зупинок. Серед них Тисівці(11.06), Волока(11.23), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Червона Діброва - Космин, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Червона Діброва Космин ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Червона Діброва - Космин можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6474 Вадул-Сірет Чернівці 11.01
Червона Діброва
11.29
Космин
28 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Червона Діброва -Космин можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Червона Діброва — Космин

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Космин — Червона Діброва