У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Червоний Хутір
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Червоний Хутір:

Актуальний розклад електричок по станції Червоний Хутір містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Червоний Хутір з такими станціями і населеними пунктами як Ім. Тараса Шевченка, Помічна. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 20 хв до пункту призначення Помічна. Найближчі станції та зупинні пункти Переїзна, Софіївка. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Червоний Хутір відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Ім. Тараса Шевченка - Помічна, Помічна - Ім. Тараса Шевченка. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Червоний Хутір відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6402 Помічна Ім. Тараса Шевченка 06.41 1 хв  06.42 Курсує щоденно - переглянути
6403 Ім. Тараса Шевченка Помічна 09.00 1 хв  09.01 Курсує по особливому графіку - переглянути
6404 Помічна Ім. Тараса Шевченка 15.06 1 хв  15.07 Курсує по особливому графіку - переглянути
6405 Ім. Тараса Шевченка Помічна 21.19 1 хв  21.20 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Червоний Хутір можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Червоний Хутір