З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Червоний Хутір
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Червоний Хутір:

Актуальний розклад електричок по станції Червоний Хутір містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Червоний Хутір з такими станціями і населеними пунктами як Ім. Тараса Шевченка, Помічна, Виска. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 22 г 05 хв до пункту призначення Виска. Найближчі станції та зупинні пункти Переїзна, Софіївка. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Червоний Хутір відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Виска - Ім. Тараса Шевченка, Ім. Тараса Шевченка - Помічна. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Червоний Хутір відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6402 Виска Ім. Тараса Шевченка 06.39 1 хв  06.40 Курсує щоденно - переглянути
6403 Ім. Тараса Шевченка Помічна 08.58 1 хв  08.59 Курсує по особливому графіку - переглянути
6404 Помічна Ім. Тараса Шевченка 15.07 1 хв  15.08 Курсує по особливому графіку - переглянути
6405 Ім. Тараса Шевченка Виска 22.04 1 хв  22.05 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Червоний Хутір можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Червоний Хутір