У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6405 Ім. Тараса Шевченка — Виска Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) Ім. Тараса Шевченка - Виска номер 6405 відправляється зі станції Ім. Тараса Шевченка о 20.45 і прибуває на станцію Виска о 22.58 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 13 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 15 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 55 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 18 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6405 Ім. Тараса Шевченка - Виска пролягає по таким станціям як Хмельницька, Мала Яблунівка, Берегова, Софіївка, Червоний Хутір, Переїзна, Сердюківка, Богунове, Макіївка, Будо-Макіївка, Капітанівка, Радгоспна, Турія, Новомиргород, Войнівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ім. Тараса Шевченка 20.45
Хмельницька 20.51 1 хв  20.52 6 хв 
Мала Яблунівка 20.55 1 хв  20.56 10 хв 
Берегова 20.59 1 хв  21.00 14 хв 
Софіївка 21.09 1 хв  21.10 24 хв 
Червоний Хутір 21.19 1 хв  21.20 34 хв 
Переїзна 21.28 1 хв  21.29 43 хв 
Сердюківка 21.38 2 хв  21.40 53 хв 
Богунове 21.48 1 хв  21.49 1 г  3 хв 
Макіївка 21.54 1 хв  21.55 1 г  9 хв 
Будо-Макіївка 21.58 1 хв  21.59 1 г  13 хв 
Капітанівка 22.08 2 хв  22.10 1 г  23 хв 
Радгоспна 22.15 1 хв  22.16 1 г  30 хв 
Турія 22.20 1 хв  22.21 1 г  35 хв 
Новомиргород 22.32 2 хв  22.34 1 г  47 хв 
Войнівка 22.48 1 хв  22.49 2 г  3 хв 
Виска 22.58 2 г  13 хв 

У розкладі поїзда 6405 Ім. Тараса Шевченка — Виска можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Лютий 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728    
Березень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031