У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6405 Ім. Тараса Шевченка — Виска Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) Ім. Тараса Шевченка - Виска номер 6405 відправляється зі станції Ім. Тараса Шевченка о 20.45 і прибуває на станцію Виска о 23.11 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 26 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 15 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 55 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 31 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6405 Ім. Тараса Шевченка - Виска пролягає по таким станціям як Хмельницька, Мала Яблунівка, Берегова, Софіївка, Червоний Хутір, Переїзна, Сердюківка, Богунове, Макіївка, Будо-Макіївка, Капітанівка, Радгоспна, Турія, Новомиргород, Войнівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ім. Тараса Шевченка 20.45
Хмельницька 20.51 1 хв  20.52 6 хв 
Мала Яблунівка 20.55 1 хв  20.56 10 хв 
Берегова 20.59 1 хв  21.00 14 хв 
Софіївка 21.09 1 хв  21.10 24 хв 
Червоний Хутір 21.19 1 хв  21.20 34 хв 
Переїзна 21.28 1 хв  21.29 43 хв 
Сердюківка 21.38 15 хв  21.53 53 хв 
Богунове 22.01 1 хв  22.02 1 г  16 хв 
Макіївка 22.07 1 хв  22.08 1 г  22 хв 
Будо-Макіївка 22.11 1 хв  22.12 1 г  26 хв 
Капітанівка 22.21 2 хв  22.23 1 г  36 хв 
Радгоспна 22.28 1 хв  22.29 1 г  43 хв 
Турія 22.33 1 хв  22.34 1 г  48 хв 
Новомиргород 22.45 2 хв  22.47 2 г 
Войнівка 23.01 1 хв  23.02 2 г  16 хв 
Виска 23.11 2 г  26 хв 

У розкладі поїзда 6405 Ім. Тараса Шевченка — Виска можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Лютий 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28