У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Глинна Наварія
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Глинна Наварія:

Актуальний розклад електричок по станції Глинна Наварія містить всього 8 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Глинна Наварія з такими станціями і населеними пунктами як Львів, Мукачево, Чоп, Лавочне, Трускавець. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 20 г 55 хв до пункту призначення Трускавець. Найближчі станції та зупинні пункти Пустомити, Оброшин. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Глинна Наварія відправляються або прибувають днем - 3 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Чоп - Львів, Львів - Чоп, Львів - Лавочне. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Глинна Наварія відображено на цій сторінці.

Квитки

  • Глинна Наварія - Львів від 12.99 грн. (15.1 км)

  • Глинна Наварія - Мукачево від 106.00 грн. (196.0 км)

  • Глинна Наварія - Стрий(всі вокзали) від 31.00 грн. (60.2 км)

  • Глинна Наварія - Трускавець від 54.00 грн. (94.0 км)

  • Глинна Наварія - Миколаїв-Дністровський від 17.99 грн. (30.3 км)

  • Глинна Наварія - Воловець від 80.00 грн. (145.4 км)

  • Глинна Наварія - Свалява від 90.00 грн. (170.8 км)

  • Глинна Наварія - Чоп від 0.00 грн. (238.0 км)

  • Глинна Наварія - Пустомити від 11.00 грн. (2.5 км)

  • Глинна Наварія - Батьово від 130.00 грн. (222.1 км)

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6154 Стрий Львів 07.03 1 хв  07.04 Курсує щоденно - переглянути
6156 Лавочне Львів 07.24 1 хв  07.25 Курсує щоденно - переглянути
6187* Львів Мукачево 09.37 1 хв  09.38 Курсує щоденно - переглянути
6189-6507* Львів Чоп 13.55 1 хв  13.56 Курсує щоденно - переглянути
6502-6166* Чоп Львів 14.00 1 хв  14.01 Курсує щоденно - переглянути
6155* Львів Лавочне 18.14 1 хв  18.15 Курсує щоденно - переглянути
6012* Трускавець Львів 19.18 1 хв  19.19 Курсує щоденно - переглянути
6015 Львів Трускавець 20.54 1 хв  20.55 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Глинна Наварія можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Глинна Наварія