У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Ім. Бориса Олійника
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Ім. Бориса Олійника:

Актуальний розклад електричок по станції Ім. Бориса Олійника містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Ім. Бориса Олійника з такими станціями і населеними пунктами як Чернігів, Ніжин. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 21 хв до пункту призначення Ніжин. Найближчі станції та зупинні пункти 144 Км, Хуторянка. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Ім. Бориса Олійника відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Ніжин - Чернігів, Чернігів - Ніжин. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Ім. Бориса Олійника відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6301 Ніжин Чернігів 06.30 3 хв  06.33 Курсує щоденно - переглянути
6304 Чернігів Ніжин 09.01 1 хв  09.02 Курсує щоденно - переглянути
6307 Ніжин Чернігів 18.25 1 хв  18.26 Курсує щоденно - переглянути
6310 Чернігів Ніжин 21.20 1 хв  21.21 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Ім. Бориса Олійника можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Ім. Бориса Олійника