У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Капітанівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Капітанівка:

Актуальний розклад електричок по станції Капітанівка містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Капітанівка з такими станціями і населеними пунктами як Ім. Тараса Шевченка, Помічна, Виска. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 22 г 23 хв до пункту призначення Виска. Найближчі станції та зупинні пункти Радгоспна, Будо-Макіївка. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Капітанівка відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Виска - Ім. Тараса Шевченка, Ім. Тараса Шевченка - Помічна. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Капітанівка відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6402 Виска Ім. Тараса Шевченка 05.51 2 хв  05.53 Курсує щоденно - переглянути
6403 Ім. Тараса Шевченка Помічна 09.50 2 хв  09.52 Курсує по особливому графіку - переглянути
6404 Помічна Ім. Тараса Шевченка 14.23 2 хв  14.25 Курсує по особливому графіку - переглянути
6405 Ім. Тараса Шевченка Виска 22.21 2 хв  22.23 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Капітанівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Капітанівка