У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Карпати
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Карпати:

Актуальний розклад електричок по станції Карпати містить всього 8 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Карпати з такими станціями і населеними пунктами як Мукачево, Львів, Ужгород, Стрий, Чоп. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 26 хв до пункту призначення Лавочне. Найближчі станції та зупинні пункти Пасіка, Чинадієве, Свалява, Мукачево. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Карпати відправляються або прибувають днем - 3 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Мукачево - Стрий, Львів - Мукачево, Ужгород - Львів. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Карпати відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6501 Лавочне Мукачево 07.05 1 хв  07.06 Курсує щоденно - переглянути
6502-6166 Чоп Львів 08.57 1 хв  08.58 Курсує щоденно - переглянути
7001 Львів Ужгород 11.46 1 хв  11.47 Курсує по особливому графіку - переглянути
6187 Львів Мукачево 14.34 1 хв  14.35 Курсує щоденно - переглянути
6506 Мукачево Стрий 16.25 1 хв  16.26 Курсує щоденно - переглянути
7002 Ужгород Львів 17.32 1 хв  17.33 Курсує по особливому графіку - переглянути
6189-6507 Львів Чоп 19.07 1 хв  19.08 Курсує щоденно - переглянути
6508 Мукачево Лавочне 21.25 1 хв  21.26 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Карпати можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Карпати