У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Ходорів
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Ходорів:

Актуальний розклад електричок по станції Ходорів містить всього 14 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Ходорів з такими станціями і населеними пунктами як Івано-Франківськ, Львів, Стрий, Тернопіль-Пас.. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 18 г 00 хв до пункту призначення Стрий. Найближчі станції та зупинні пункти Бортники, Городище, Бородчиці. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Ходорів відправляються або прибувають днем - 6 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Ходорів - Стрий, Ходорів - Івано-Франківськ, Тернопіль-Пас. - Ходорів. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Ходорів відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Ходорів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Ходорів