У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Конотоп
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Конотоп:

Актуальний розклад електричок по станції Конотоп містить всього 25 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Конотоп з такими станціями і населеними пунктами як Фастів-1, Бахмач-Пас., Ніжин, Хутір-Михайлівський, Ворожба-Пас.. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 20 г 36 хв до пункту призначення Ворожба-Пас.. Найближчі станції та зупинні пункти Кукілка, Вирівка, Залізобетонний. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Конотоп відправляються або прибувають днем - 7 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Ніжин - Конотоп, Ворожба-Пас. - Бахмач-Пас., Конотоп - Ніжин. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Конотоп відображено на цій сторінці.

Квитки

  • Конотоп - Київ від 100.86 грн. (223.4 км)

  • Конотоп - Харків від 108.20 грн.

  • Конотоп - Львів від 256.02 грн.

  • Конотоп - Суми(всі вокзали) від 101.90 грн.

  • Конотоп - Тернопіль від 401.76 грн.

  • Конотоп - Хмельницький від 259.89 грн.

  • Конотоп - Вінниця(всі вокзали) від 217.22 грн.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Конотоп можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Конотоп