У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Мала Яблунівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Мала Яблунівка:

Актуальний розклад електричок по станції Мала Яблунівка містить всього 6 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Мала Яблунівка з такими станціями і населеними пунктами як Ім. Тараса Шевченка, Помічна, Виска. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 20 г 56 хв до пункту призначення Помічна. Найближчі станції та зупинні пункти Берегова, Хмельницька. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Мала Яблунівка відправляються або прибувають вранці - 3 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Ім. Тараса Шевченка - Помічна, Помічна - Ім. Тараса Шевченка, Виска - Ім. Тараса Шевченка. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Мала Яблунівка відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6402 Виска Ім. Тараса Шевченка 06.50 1 хв  06.51 Курсує по особливому графіку - переглянути
6402 Помічна Ім. Тараса Шевченка 06.50 1 хв  06.51 Курсує по особливому графіку - переглянути
6403 Ім. Тараса Шевченка Помічна 08.30 1 хв  08.31 Курсує по особливому графіку - переглянути
6404 Помічна Ім. Тараса Шевченка 15.32 1 хв  15.33 Курсує по особливому графіку - переглянути
6405 Ім. Тараса Шевченка Виска 20.55 1 хв  20.56 Курсує по особливому графіку - переглянути
6405 Ім. Тараса Шевченка Помічна 20.55 1 хв  20.56 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Мала Яблунівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Мала Яблунівка