У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Мощена,Волинська обл.
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Мощена:

Актуальний розклад електричок по станції Мощена містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Мощена з такими станціями і населеними пунктами як Ковель, Вижва. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 20 г 43 хв до пункту призначення Вижва. Найближчі станції та зупинні пункти Гредьки, Вербка. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Мощена відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Ковель - Вижва, Вижва - Ковель. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Мощена відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6310 Вижва Ковель 07.11 1 хв  07.12 Курсує щоденно - переглянути
6311 Ковель Вижва 09.24 1 хв  09.25 Курсує щоденно - переглянути
6314 Вижва Ковель 17.42 5 хв  17.47 Курсує щоденно - переглянути
6315 Ковель Вижва 20.42 1 хв  20.43 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Мощена можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Мощена,Волинська обл.