У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Мизове
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Мизове:

Актуальний розклад електричок по станції Мизове містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Мизове з такими станціями і населеними пунктами як Ковель, Заболоття. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 02 хв до пункту призначення Заболоття. Найближчі станції та зупинні пункти Борзова, Журавлини. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Мизове відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Заболоття - Ковель, Ковель - Заболоття. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Мизове відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6310 Заболоття Ковель 06.48 1 хв  06.49 Курсує щоденно - переглянути
6311 Ковель Заболоття 09.42 1 хв  09.43 Курсує щоденно - переглянути
6314 Заболоття Ковель 17.31 1 хв  17.32 Курсує щоденно - переглянути
6315 Ковель Заболоття 21.01 1 хв  21.02 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Мизове можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Мизове