У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Новоград-Волинський-1
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Новоград-Волинський-1:

Актуальний розклад електричок по станції Новоград-Волинський-1 містить всього 6 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Новоград-Волинський-1 з такими станціями і населеними пунктами як Коростень, Шепетівка, Житомир. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 22 г 48 хв до пункту призначення Шепетівка. Найближчі станції та зупинні пункти Наливна, Дружба, Смолка. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Новоград-Волинський-1 відправляються або прибувають вранці - 3 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Шепетівка - Коростень, Житомир - Новоград-Волинський-1, Коростень - Шепетівка. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Новоград-Волинський-1 відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6502 Шепетівка Коростень 04.27 50 хв  05.17 Курсує щоденно - переглянути
6411 Житомир Новоград-Волинський 10.26 Курсує по особливому графіку - переглянути
6501 Коростень Шепетівка 11.25 4 хв  11.29 Курсує щоденно - переглянути
6412 Новоград-Волинський Житомир 14.47 Курсує по особливому графіку - переглянути
6504 Шепетівка Коростень 16.05 6 хв  16.11 Курсує щоденно - переглянути
6503* Коростень Шепетівка 22.23 25 хв  22.48 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Новоград-Волинський-1 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Новоград-Волинський-1