У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Переїзна,Черкаська обл.
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Переїзна:

Актуальний розклад електричок по станції Переїзна містить всього 6 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Переїзна з такими станціями і населеними пунктами як Ім. Тараса Шевченка, Помічна, Капітанівка, Виска. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 51 хв до пункту призначення Виска. Найближчі станції та зупинні пункти Сердюківка, Червоний Хутір. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Переїзна відправляються або прибувають вранці - 3 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Капітанівка - Ім. Тараса Шевченка, Ім. Тараса Шевченка - Помічна, Виска - Ім. Тараса Шевченка. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Переїзна відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6402 Капітанівка Ім. Тараса Шевченка 06.35 1 хв  06.36 Курсує по особливому графіку - переглянути
6402 Виска Ім. Тараса Шевченка 06.35 1 хв  06.36 Курсує по особливому графіку - переглянути
6403 Ім. Тараса Шевченка Помічна 09.09 1 хв  09.10 Курсує по особливому графіку - переглянути
6404 Помічна Ім. Тараса Шевченка 14.59 1 хв  15.00 Курсує по особливому графіку - переглянути
6405 Ім. Тараса Шевченка Капітанівка 21.50 1 хв  21.51 Курсує по особливому графіку - переглянути
6405 Ім. Тараса Шевченка Виска 21.50 1 хв  21.51 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Переїзна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Переїзна,Черкаська обл.