У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Піски
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Піски:

Актуальний розклад електричок по станції Піски містить всього 24 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Піски з такими станціями і населеними пунктами як Святошин, Київ-Пас., Борщагівка, Тетерів, Коростень. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 22 г 19 хв до пункту призначення Малин. Найближчі станції та зупинні пункти Тетерів, Спартак. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Піски відправляються або прибувають вранці - 9 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Малин - Святошин, Тетерів - Борщагівка, Київ-Пас. - Тетерів. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Піски відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6602 Тетерів Святошин 04.10 1 хв  04.10 Курсує щоденно - переглянути
6604 Малин Святошин 05.05 1 хв  05.05 Курсує по особливому графіку - переглянути
6606 Тетерів Київ 05.48 1 хв  05.48 Курсує щоденно - переглянути
6610 Коростень Київ 06.43 1 хв  06.44 Курсує по особливому графіку - переглянути
6612 Тетерів Борщагівка 06.53 1 хв  06.53 Курсує щоденно - переглянути
6603 Київ Тетерів 07.49 1 хв  07.50 Курсує щоденно - переглянути
6616 Тетерів Борщагівка 08.27 1 хв  08.28 Курсує щоденно - переглянути
6605 Київ Коростень 08.27 1 хв  08.28 Курсує по особливому графіку - переглянути
6607 Святошин Тетерів 08.51 1 хв  08.52 Курсує щоденно - переглянути
6618 Тетерів Київ 09.38 1 хв  09.39 Курсує щоденно - переглянути
6609 Борщагівка Тетерів 10.07 1 хв  10.08 Курсує щоденно - переглянути
6611 Київ Тетерів 11.52 1 хв  11.53 Курсує щоденно - переглянути
6624 Тетерів Борщагівка 13.14 1 хв  13.15 Курсує щоденно - переглянути
6613 Київ Коростень 13.30 1 хв  13.31 Курсує по особливому графіку - переглянути
6626 Коростень Борщагівка 14.38 1 хв  14.38 Курсує по особливому графіку - переглянути
6628 Тетерів Святошин 15.56 1 хв  15.57 Курсує щоденно - переглянути
6617 Борщагівка Тетерів 16.09 1 хв  16.10 Курсує щоденно - переглянути
6630 Тетерів Київ 17.32 1 хв  17.33 Курсує щоденно - переглянути
6623 Борщагівка Тетерів 19.06 1 хв  19.07 Курсує щоденно - переглянути
6634 Коростень Київ 19.46 1 хв  19.46 Курсує по особливому графіку - переглянути
6625 Київ Коростень 19.59 1 хв  20.00 Курсує по особливому графіку - переглянути
6636 Тетерів Борщагівка 20.43 1 хв  20.43 Курсує щоденно - переглянути
6627 Київ Тетерів 21.09 1 хв  21.10 Курсує щоденно - переглянути
6629 Київ Малин 22.18 1 хв  22.19 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Піски можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Піски