У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Піски
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Піски:

Актуальний розклад електричок по станції Піски містить всього 25 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Піски з такими станціями і населеними пунктами як Святошин, Київ-Пас., Борщагівка, Коростень, Тетерів. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 22 г 09 хв до пункту призначення Тетерів. Найближчі станції та зупинні пункти Тетерів, Спартак. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Піски відправляються або прибувають вранці - 8 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Київ-Пас. - Коростень, Борщагівка - Тетерів, Тетерів - Борщагівка. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Піски відображено на цій сторінці.

Квитки

  • Піски - Київ від 0.00 грн. (429.3 км)

  • Піски - Коростень(всі вокзали) від 30.00 грн. (80.9 км)

  • Піски - Святошин від 25.00 грн. (62.3 км)

  • Піски - Ірпінь від 20.00 грн. (50.3 км)

  • Піски - Малин від 15.00 грн. (26.8 км)

  • Піски - Тетерів від 15.00 грн. (3.4 км)

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6602 Тетерів Святошин 04.59 1 хв  05.00 Курсує щоденно - переглянути
6604 Тетерів Київ 05.41 1 хв  05.41 Курсує щоденно - переглянути
6606 Тетерів Борщагівка 06.25 1 хв  06.26 Курсує щоденно - переглянути
6608 Коростень Київ 07.11 1 хв  07.12 Курсує щоденно - переглянути
6601* Київ Коростень 07.26 1 хв  07.27 Курсує щоденно - переглянути
6603 Святошин Коростень 09.06 1 хв  09.07 Курсує щоденно - переглянути
6605 Борщагівка Тетерів 10.08 1 хв  10.09 Курсує щоденно - переглянути
6610 Коростень Борщагівка 10.23 1 хв  10.24 Курсує щоденно - переглянути
6607* Київ Коростень 11.06 2 хв  11.08 Курсує щоденно - переглянути
6612 Тетерів Борщагівка 11.32 1 хв  11.33 Курсує щоденно - переглянути
6609 Борщагівка Тетерів 13.06 1 хв  13.07 Курсує щоденно - переглянути
6614 Коростень Київ 13.25 1 хв  13.25 Курсує щоденно - переглянути
6616 Тетерів Святошин 13.58 1 хв  13.59 Курсує щоденно - переглянути
6611 Борщагівка Тетерів 15.14 1 хв  15.15 Курсує щоденно - переглянути
6613 Борщагівка Коростень 16.05 2 хв  16.07 Курсує щоденно - переглянути
6618 Тетерів Святошин 16.08 1 хв  16.09 Курсує щоденно - переглянути
6620 Коростень Київ 16.36 1 хв  16.37 Курсує щоденно - переглянути
6615 Святошин Тетерів 16.58 1 хв  16.59 Курсує щоденно - переглянути
6622 Тетерів Святошин 17.40 1 хв  17.41 Курсує щоденно - переглянути
6617 Київ Тетерів 19.03 1 хв  19.04 Курсує щоденно - переглянути
6619 Київ Коростень 19.14 1 хв  19.15 Курсує щоденно - переглянути
6624 Тетерів Борщагівка 19.31 1 хв  19.32 Курсує щоденно - переглянути
6626 Коростень Київ 19.55 1 хв  19.56 Курсує щоденно - переглянути
6621 Святошин Тетерів 20.51 1 хв  20.52 Курсує щоденно - переглянути
6623 Київ Тетерів 22.08 1 хв  22.09 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Піски можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Піски