У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6606 Тетерів — Борщагівка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Тетерів - Борщагівка номер 6606 відправляється зі станції Тетерів о 06.03 і прибуває на станцію Борщагівка о 07.42 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 39 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 17 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 18 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 21 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6606 Тетерів - Борщагівка пролягає по таким станціям як Піски, Спартак, Загальці, Хутір Гай, Бородянка, Макійчукове, Клавдієве, Немішаєве, Кичеєве, Ворзель, Склозаводська, Буча, Лісова Буча, Ірпінь, Біличі, Новобіличі, Святошин.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Тетерів 06.03
Піски 06.07 1 хв  06.08 4 хв 
Спартак 06.14 1 хв  06.15 11 хв 
Загальці 06.19 1 хв  06.20 16 хв 
Хутір Гай 06.24 1 хв  06.25 21 хв 
Бородянка 06.29 1 хв  06.30 26 хв 
Макійчукове 06.34 1 хв  06.35 31 хв 
Клавдієве 06.40 1 хв  06.41 37 хв 
Немішаєве 06.47 1 хв  06.48 44 хв 
Кичеєве 06.50 1 хв  06.51 47 хв 
Ворзель 06.54 1 хв  06.55 51 хв 
Склозаводська 06.58 1 хв  06.59 55 хв 
Буча 07.02 2 хв  07.04 59 хв 
Лісова Буча 07.06 1 хв  07.07 1 г  3 хв 
Ірпінь 07.11 2 хв  07.13 1 г  8 хв 
Біличі 07.26 1 хв  07.27 1 г  23 хв 
Новобіличі 07.29 1 хв  07.30 1 г  26 хв 
Святошин 07.34 3 хв  07.37 1 г  31 хв 
Борщагівка 07.42 1 г  39 хв 

У розкладі поїзда 6606 Тетерів — Борщагівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Лютий 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728