У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6606 Тетерів — Борщагівка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Тетерів - Борщагівка номер 6606 відправляється зі станції Тетерів о 06.21 і прибуває на станцію Борщагівка о 07.57 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 36 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 17 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 15 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 21 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6606 Тетерів - Борщагівка пролягає по таким станціям як Піски, Спартак, Загальці, Хутір Гай, Бородянка, Макійчукове, Клавдієве, Немішаєве, Кичеєве, Ворзель, Склозаводська, Буча, Лісова Буча, Ірпінь, Біличі, Новобіличі, Святошин.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Ціна квитка на електричку Тетерів – Борщагівка складає 25.00 гривень. Відстань між станціями – 67.8 км. Залежно від області України, формуванням розкладу електрички займається одна з залізничних компаній - Південно-Західна, Південна, Одеська,Придніпровська, Львівська та Донецька залізниця.

Розклад

В зв`язку з виконанням капітального ремонту на перегоні Шепетівка – Цвітоха в період з 03 квітня по 17 квітня 2024 року змінюється розклад руху настуного приміського поїзда: Поїзд № 6606 Тетерів-Борщагівка Тетерів 06:02 Пісківка 06:06,5-06:07 Спартак 06:13-06:14 Загальці 06:18-06:19 Хутір Гай 06:23-06:23,5 Бородянка 06:27-06:28 Макійчукове 06:33,5- 06:34 Клавдієво 06:39-06:40 Немішаєве 06:47-07:10 Кічеєве 07:13-07:13,5 Ворзель 07:16,5-07:17,5 Склозавод 07:20,5-07:21,5 Буча 07:24-07:25 Лісова Буча 07:27-07:28,5 Ірпінь 07:32- 07:34 Біличі 07:40-07:41 Новобіличі 07:44-07:44,5 Святошин 07:48- 07:51 З.п.Борщагівка 07:56

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Тетерів 06.21
Піски 06.25 1 хв  06.26 4 хв 
Спартак 06.32 1 хв  06.33 11 хв 
Загальці 06.37 1 хв  06.38 16 хв 
Хутір Гай 06.41 1 хв  06.42 20 хв 
Бородянка 06.46 1 хв  06.47 25 хв 
Макійчукове 06.52 1 хв  06.53 31 хв 
Клавдієве 06.58 1 хв  06.59 37 хв 
Немішаєве 07.05 1 хв  07.06 44 хв 
Кичеєве 07.08 1 хв  07.09 47 хв 
Ворзель 07.12 1 хв  07.13 51 хв 
Склозаводська 07.16 1 хв  07.17 55 хв 
Буча 07.21 2 хв  07.23 1 г 
Лісова Буча 07.25 1 хв  07.26 1 г  4 хв 
Ірпінь 07.31 2 хв  07.33 1 г  10 хв 
Біличі 07.39 1 хв  07.40 1 г  18 хв 
Новобіличі 07.42 1 хв  07.43 1 г  21 хв 
Святошин 07.49 3 хв  07.52 1 г  28 хв 
Борщагівка 07.57 1 г  36 хв 

У розкладі поїзда 6606 Тетерів — Борщагівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Квітень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930    
Травень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031